Znaleziono 14 produktów w kategorii

Kable i przewody dwużyłowe

AMICUSKab-1.5mWT2.1/L
Twoja cena:
AMICUSKab-0.25mWT2.1/S
Twoja cena:
AMICUSKab-1.5mGN2.5
Twoja cena:
 • Indeks producenta:H03VVH2-F2x0,5-1,6m-C7-WH
 • Indeks TIM:0001-00015-03999
 • Ocena:Dodaj opinię
AMICUSH03VVH2-F2x0,5-1,6m-C7-WH
Twoja cena:
AMICUSKab-0.25mGN2.1
Twoja cena:
AMICUSKab-0.25mGN2.5
Twoja cena:
AMICUSKab-0.25mWT2.5/S
Twoja cena:
AMICUSKab-0.25mWT2.1/L
Twoja cena:
MACLEANMCE585
Twoja cena:
AMICUSKab-0.25mWT2.5/L
Twoja cena:
AMICUSKab-1.5mGN2.1
Twoja cena:
AMICUSKab-1.5mWT2.5/S
Twoja cena:
AMICUSKab-1.5mWT2.1/S
Twoja cena:
 • Indeks producenta:H03VVH2-F2x0,5-1,6m-C7-BK
 • Indeks TIM:0001-00014-90598
 • Ocena:Dodaj opinię
AMICUSH03VVH2-F2x0,5-1,6m-C7-BK
Twoja cena:

Przewody dwużyłowe

Chcesz podłączyć urządzenie elektryczne do sieci za pomocą kabla dwużyłowego? Na TIM.pl znajdziesz przewody zakończone najpopularniejszymi rodzajami wtyków, z żyłami o różnych przekrojach. Zadbaliśmy o to, by wybrać do naszej oferty wyłącznie kable sprawdzonych producentów, wykonane z wysokogatunkowej miedzi i tworzyw izolacyjnych. Wykorzystując takie produkty, zadbasz o bezpieczne i stabilne zasilanie sprzętu elektrycznego. Sprawdź, jakie przewody dwużyłowe oferujemy, i wybierz spośród nich taki, który pasuje do Twojego projektu!

Czym charakteryzują się kable dwużyłowe z naszej oferty?

Wszystkie kable dwużyłowe mają charakterystyczną konstrukcję. Wewnątrz nich znajdują się dwie żyły, wykonane najczęściej z miedzi – każda z nich ma taki sam przekrój. Żyły kabla są otoczone warstwą izolacyjną z PVC lub innego nieprzewodzącego prądu tworzywa.

Kable dwużyłowe, które znajdziesz w ofercie TIM-u, są przeznaczone do instalacji wykorzystujących prąd stały, o napięciu 12 V lub 24 V.

Jeśli szczególnie zależy Ci na jakości i skuteczności przewodzenia prądu, zwróć uwagę na przewody dwużyłowe z cynowanymi końcami. Pokrycie ich warstwą cyny zapobiega utlenianiu miedzi, poprawia także właściwości przewodzące kabla.

Wykorzystaj kable dwużyłowe do zasilania taśm LED i nie tylko

Możliwości zastosowania danego kabla dwużyłowego zależą przede wszystkim od rodzaju wtyku, którym jest zakończony. Kable przeznaczone do przewodzenia prądu stałego (DC) można podłączyć m.in. do taśm i naświetlaczy i taśm LED, a także do zasilaczy 12 V i 24 V. Przewodów dwużyłowych używa się także do zasilania głośników i sprzętu audio.

Wybierz dla siebie odpowiedni przewód dwużyłowy. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

Chcesz podłączyć urządzenie elektryczne do prądu, wykorzystując przewód dwużyłowy? W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście rodzajów takich produktów. Zanim kupisz jeden z nich, sprawdź, jakimi właściwościami i parametrami charakteryzują się poszczególne kable i przewody. Dzięki temu wybierzesz odpowiedni model i bez przeszkód doprowadzisz prąd w odpowiednie miejsce.

Kable dwużyłowe mogą różnić się:

 • przekrojem żył – średnicą każdej z nich;
 • materiałem, z jakiego wykonane są żyły (najczęściej jest to miedź);
 • materiałem izolacyjnym;
 • długością;
 • rodzajem wtyku (prosty, kątowy) i jego rozmiarem.

Gdy podłączasz przewód dwużyłowy, upewnij się, czy przepływający przez niego prąd ma odpowiednie wartości – w opisie każdego z przewodów/kablidowiesz się, jaka jest jego maksymalna obciążalność prądowa (wyrażana w amperach).

TIM.pl to platforma, na której ułatwiamy pracę profesjonalistom. Czy wiesz, że produkty z kategorii „Kable i przewody dwużyłowe” są u nas dostępne od ręki? Nie musisz czekać na realizację zamówienia – wyślemy je już w 72 godziny, a Ty będziesz mógł szybko wykonać zaplanowane zlecenie. Wybierz odpowiedni przewód dwużyłowy, zamów go już dziś i przekonaj się o jego wysokiej jakości!

Jednopixelowy obrazek