Znaleziono 7 produktów w kategorii

Kable i przewody rozruchowe do akumulatora

z

1

Cena:
SPEC KABLE72.1095
Cena:
Cena:
Cena:
GTX97X250
Cena:
NEO11-836
Cena:
NEO11-834
Cena:

Kable rozruchowe to specjalne przewody elektryczne używane do przesyłania prądu z jednego pojazdu do drugiego w celu uruchomienia silnika, gdy akumulator pojazdu jest rozładowany. Są łatwe w użyciu – wystarczy połączyć za ich pomocą dwa urządzenia i odczekać kilkanaście minut. Zestaw kabli rozruchowych sprawdzi się podczas ładowania silników benzynowych oraz Diesla w samochodach osobowych i ciężarowych.

Kable rozruchowe – ważny element wyposażenia samochodu

Własny zestaw kabli rozruchowych warto mieć ze sobą w samochodzie zwłaszcza zimą, gdy akumulator może się rozładować na skutek działania niskich temperatur. Kable pozwolą naładować go do takiego poziomu, by móc bezpiecznie uruchomić silnik i dojechać do najbliższego warsztatu samochodowego. Aby jednak ładowanie było skuteczne i szybkie, warto zainwestować w dobrej jakości kable rozruchowe, przewodzące prąd przy minimalnych stratach oraz odporne na działanie niskich temperatur.

Inne rodzaje kabli do odbiorników ruchomych i przenośnych: spawalnicze, giętkie w izolacji polwinitowej, giętkie w izolacji gumowej, mierniki cęgowe.

Najczęściej zadawane pytania