Jednostka bazowa nawrotna 12A 110‑240V AC LU2B12FU
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
SCHNEIDER
Indeks producenta:
LU2B12FU
Indeks TIM:
Cena:
Na zamówienie z Magazynu Zewnętrznego
Dane produktowe
Serie
Dane produktowe
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Szerokość opakowania [mm]
150
Waga z opakowaniem [kg]
2.8
Wysokość opakowania [mm]
55
Długość opakowania [mm]
250
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Podmiot odpowiedzialny
SEISAS (SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS
Adres pocztowy
rue Joseph Monier 35, 92500 Rueil-Malmaison
Adres e-mail
poland.helpdesk@se.com
Adres strony internetowej
https://www.se.com
Serie
Układ rozruchowy 0,09/0,25/1,5/5,5kW 12A 24V DC (podstawa bazowa) LUB12