Ekran dotykowy dla central SmartLiving.Wbudowany port USB i czytnik kart ALIEN/G - 7cali BIAŁY LUB CZARNY

Twoja cena:

Opis produktu

ALIEN &ndash nowe klawiatury dotykowe do central alarmowych SmartLiving firmy INIM

Nowa rodzina klawiatur Alien jest dostępna w wersjach z ekranem o przekątnej 4,3&rsquo&rsquo &ndashAlien/S oraz z ekranem o przekątnej 7&rdquo &ndash Alien/G. Oba modele są dostępne w kolorze białym lub czarnym. Klawiatury dzięki eleganckiej obudowie, wykonanej z wysokiej jakości materiałów, mogą być ozdobą każdego wnętrza.

Urządzenia oferują łatwy w użyciu, intuicyjny interfejs, proste funkcjonalne ikony do szybkiego wybierania funkcji. Kolorowe ikony są czytelne, dobrze zdefiniowane bez wątpliwości do jakiej funkcji się odnoszą. Wystarczy dotknąć ekranu by uzbroić lub rozbroić system, zablokować część systemu, zainicjować wykonanie dowolnego, zaprogramowanego wcześniej scenariusza np. z aktywacją/dezaktywacją wyjść. Użytkownik w prosty sposób uzyskuje dostęp do żądanych informacje o stanie systemu (linie, partycje, wyjścia) oraz ma możliwość przeglądania pamięci zdarzeń.

Posługiwanie się Alienem przypomina korzystanie ze smartfona i podobnie to urządzenie oferuje użytkownikowi wiele różnych funkcji, które można personalizować zgodnie z osobistymi wymaganiami użytkownika.

Alien zapewnia możliwość zmiany wyglądu pulpitu (3 opcje) i pozwala użytkownikowi dobrać tło z jednym lub wieloma obrazami. Urządzenie oferuje również ustawienie przenikania (transparentności) w celu uzyskania ciekawszego efektu graficznego. Zintegrowane mikrofon i głośnik pozwalają na różne funkcje głosowe jak przewodnik głosowy (rozwiązanie stosowane z powodzeniem w klawiaturach JOY/MAX) przy uzbrajaniu i rozbrajaniu systemu jak również interkomu pomiędzy dwoma lub więcej takimi urządzeniami. Klawiatury Alien posiadają również wbudowany czujnik temperatury. Pozwala on nie tylko na odczyt temperatury panującej aktualnie w pomieszczeniu ale także sterowanie ogrzewaniem/klimatyzacją w oparciu o jego wskazania. Jest to funkcja termostatu (z różnymi trybami: ustawienie ręczne, tygodniowe lub dzienne). Klawiatura jest wyposażona w czytnik zbliżeniowy, który akceptuje karty lub breloki bez potrzeby pamiętania i używania kodu. Alien posiada również czytnik kart microSD (max do 16GB) z możliwością zapisania zdjęć i obrazków, które mogą zostać wyświetlane jako cyfrowa ramka. Urządzenie można skonfigurować w ten sposób, że pokaz zdjęć uruchamia się automatycznie po określonym czasie. Do programowania urządzenia wystarczy oprogramowanie SmartLeague (dokładnie takie samo jak w przypadku central SmartLiving czy central systemów ppoż.).

Model Alien/G dodatkowo posiada również dwa terminale, które można skonfigurować jako wejścia lub wyjścia. (Bardzo użyteczna funkcja &ndash Wyjście w klawiaturze!).

Dużym ułatwieniem dla instalatora jest wbudowany port USB. Już nie trzeba podchodzić do centrali, rozkręcać ją by podłączyć się z komputerem. Teraz wystarczy podejść do klawiatury i poprzez USB zaprogramować centralę SmartLiving do której Alien jest podłączony. Oczywiście można również wykorzystać Alien jako typową klawiaturę i uzyskać dostęp do menu programowania bez udziału komputera. Połączenie pomiędzy centralą SmartLiving a Alienem uzyskano wykorzystując tradycyjną magistralę systemu I-BUS co pozwala podłączyć klawiatury Alien do wszystkich typów central SmartLiving.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dane produktowe

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Serie

Opinie