Znaleziono 381 produktów w kategorii

Domofony i Wideodomofony - Pozostałe akcesoria

KONTAKT-SIMONDSTR11/73
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR12/73
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR11/70
Twoja cena:
GENWAYPS-2S
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR12/70
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR211/73
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR3100/70
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR210/73
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR212/70
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR212/73
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR213/70
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR210/70
Twoja cena:
ZAMELENT10000415
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR211/70
Twoja cena:
ACOCDN-PK
Twoja cena:
  • Indeks producenta:PS-HDR-60-15MA
  • Indeks TIM:0001-00014-41766
  • Ocena:Dodaj opinię
ACOPS-HDR-60-15MA
Twoja cena:
  • Indeks producenta:TR DIN 11,5V 2A
  • Indeks TIM:0001-00014-41724
  • Ocena:Dodaj opinię
ACOTR DIN 11,5V 2A
Twoja cena:
ACOTR-ACO
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR222/73
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR13/70
Twoja cena:
ACOCDNVS
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDSTR244/73
Twoja cena:

Pozostałe akcesoria

Domofony są najczęściej sprzedawane w gotowych zestawach. Tak jest również w naszym sklepie. Mimo że takie zestawy mają uniwersalne zastosowanie, może się zdarzyć, że nie będą spełniały oczekiwań użytkowników czy osób zajmujących się montażem. Wówczas z pomocą przychodzą różnorodne akcesoria do domofonów, dzięki którym można samodzielnie skonfigurować sprawnie działający system.

Wśród akcesoriów do domofonów dostępnych w TIM-ie znajdziesz m.in. ramki do paneli dotykowych, zasilacze, klawiatury, karty zbliżeniowe i wiele innych produktów. Sprawdź szczegóły naszej oferty!

Jakie akcesoria do domofonów mogą Ci się przydać?

Nasza oferta akcesoriów do domofonów jest skierowana przede wszystkim do osób, które chcą samodzielnie zbudować instalację lub rozszerzyć możliwości gotowego systemu domofonowego. Aby to zrobić, potrzebujesz nie tylko podstawowego sprzętu, takiego jak zasilacze czy urządzenia do sterowania automatyką, ale także dodatków – czytników, klawiatur, paneli.

Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom Twój domofon może również służyć do otwierania bramy wjazdowej lub jako urządzenie do kontroli dostępu do firmy. Akcesoria do domofonu będą przydatne także wówczas, gdy zechcesz rozbudować system o kolejne urządzenie, np. gdy remontujesz dom i dzielisz go na dwie niezależne części lub gdy planujesz obsługiwać dodatkową bramę. W naszej ofercie znajdziesz również bramofony, unifony i inne pojedyncze produkty, niezastąpione wówczas, gdy trzeba wymienić jeden z elementów systemu na nowy.

Dzięki dostępnym w tej kategorii akcesoriom nawet prosty zestaw domofonowy może zostać wyposażony w praktyczne, zwiększające bezpieczeństwo funkcje, np. kamerę, interkom czy szyfrator.

Akcesoria do domofonów dla profesjonalistów i osób prywatnych

Montaż domofonu jest stosunkowo prostym zadaniem. Najczęściej powierza się je specjalistom, ale przy odrobinie umiejętności technicznych i dostępie do podstawowego sprzętu można wykonać montaż samodzielnie.

Akcesoria do domofonów umożliwią Ci bezpieczne podłączenie do zasilania, skonfigurowanie urządzenia do odpowiednich ustawień, a także montaż takich elementów jak klawiatury, panel dotykowy czy ekran. Jeśli zależy Ci na tym, by domofon prezentował się estetycznie zarówno przy drzwiach wejściowych lub bramie, jak i wewnątrz domu, warto zamontować ramki do klawiatur czy paneli. Poszczególne elementy są dostępne w szerokim wyborze kolorów, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dopasować je do elewacji czy wystroju domu.

Wśród akcesoriów do domofonów znajdziesz także produkty zwiększające funkcjonalność tych urządzeń. To np. czytniki kart zbliżeniowych i breloków, dzięki którym Ty, Twoi domownicy czy pracownicy nie będziecie musieli używać kluczy do otwierania drzwi wejściowych lub furtki.

Na naszą ofertę akcesoriów do domofonów składa się łącznie kilkaset produktów, różniących się funkcjami, rozmiarami i przeznaczeniem. To dla Ciebie gwarancja, że wybierzesz spośród nich taki, który będzie idealnie pasował do Twojej instalacji. Sprawdź ofertę, a w razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami!

Jednopixelowy obrazek