Bateria litowa RAVER CR2032 /blister 5szt./ B7332

Twoja cena:

Opis produktu

Raver jest obecny na międzynarodowym rynku od wielu lat. Przedstawiciele firmy zdążyli poznać realia współczesnego rynku i oczekiwania klientów. Dzięki temu są w stanie przystosować aparaturę do ich potrzeb i preferencji. Urządzenia tej marki są sukcesywnie udoskonalane, a oferta producenta jest uzupełniana o nowe artykuły. Klienci mogą być zatem pewni, że w asortymencie znajdą takie urządzenia, których akurat potrzebują.
Jednym z produktów, jakie można znaleźć w bogatej ofercie firmy Raver jest bateria litowa RAVER CR2032, której powyższy model został przystosowany do pracy przy znamionowym napięciu sterowania, którego wartość sięga 3 V. Wysokość artykułu wynosi w tym przypadku 3,2 mm, a jego średnica liczy 20 mm. Produkt ten można nabyć w opakowaniach zawierających 5 sztuk baterii każde.
Artykuły tej marki są wytwarzane w oparciu o nowatorskie rozwiązania techniczne i z uwzględnieniem obowiązujących norm bezpieczeństwa. Produkty tej firmy można nabyć w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz w sklepach internetowych.

Dane produktowe

Dane techniczne

CN
8506503090

Dane logistyczne

Ean
8592920018705
Szerokość opakowania [mm]
65
Waga z opakowaniem [kg]
0.01
Wysokość opakowania [mm]
5
Długość opakowania [mm]
190
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie