Bateria alkaliczna LR44 / V13GA 125mAh 1,5V ELECTRONICS


Twoja cena:3,00 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Varta jest jedną z wiodących firm na międzynarodowym rynku elektronicznym. Zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości akumulatorów i baterii, które mogą służyć zarówno w branży elektronicznej i przemyśle, jak i w gospodarstwie domowym. Koncern z roku na rok udoskonala metody produkcji, aby przyspieszyć jej proces i zminimalizować koszty produkcji, a tym samym koszty nabycia urządzeń tej marki. Na polepszające się warunki wpływ miał rok 1950, w którym otwarto pierwszą automatyczną linię do montażu akumulatorów samochodowych.
W ofercie producenta znajdują się między innymi baterie alkaliczne o pojemności 125 mAh. Pozwala to na dłuższą pracę artykułu i optymalne użytkowanie. Znamionowe napięcie baterii sięga 1,5 V. Produkt ma ciężar liczący 1,8 mm. Średnica baterii jest równa 11,6 mm, natomiast jej wysokość wynosi 5,4 mm. Model baterii alkalicznej określono jako manganowo-cynkowy.
W ostatniej fazie produkcji sprzętu pracownicy firmy Varta poddają każde urządzenie specjalistycznym testom sprawdzającym, które pozwalają ocenić jakość i sprawność produktu, a także bezpieczeństwo jego użytkowania.

Dane techniczne


Ean
Model
Napięcie [V]
Oznaczenie IEC
Wysokość [mm]
Średnica [mm]
Pojemność [mAh]
Ciężar [g]

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie