Agregat prądotwórczy hybrydowy, 7kW Extralink EGH-7000

Twoja cena:

Twoje niezawodne źródło zasilania w przypadku braku prądu

Specjalnie zaprojektowany, aby być jednym z najcenniejszych narzędzi w domu lub pracy. Przy mocy 7kW brak prądu nie będzie już problemem. Agregaty prądotwórcze hybrydowe (CNG/LPG/benzyna) są idealne do zasilania różnego rodzaju urządzeń, na kempingu lub w domu. Ten generator o mocy maksymalnej 7500W i mocy znamionowej 7000W pracuje do 11 godzin przy 100% obciążeniu! Generator hybrydowy Extralink EGH-7000 stanie się Twoim niezawodnym źródłem zasilania w przypadku braku prądu.

Kluczowe cechy agregatu prądotwórczego Extralink EGH-7000

 • Wykorzystanie gazu jako paliwa powoduje wydzielanie mniejszej ilości zanieczyszczeń
 • Wysokiej jakości silnik z czystej miedzi gwarantuje niezawodną pracę
 • Stabilny i wytrzymały
 • Czas pracy do 11 godzin
 • Wytrzymała stalowa rama wydłuża żywotność silnika
 • Pojemność zbiornika 25L
 • Silnik jedno-cylindrowy, 4-suwowy, chłodzony powietrzem
 • System startowy ręczny
 • 3 fazy

Generator prądotwórczy z 4-suwowym silnikiem benzynowym

Agregat prądotwórczy hybrydowy (benzynowy, LPG, CNG) Extralink EGH-7000 jest wyposażony w kompaktowy 4-suwowy silnik OHV o pojemności 459 cm³. Na panelu sterującym znajdują się dwa standardowe gniazda 230 V. System łatwego startu pozwala szybko i bez większego wysiłku uruchomić silnik.

Większy zbiornik paliwa dla wydłużonego czasu pracy

Agregaty hybrydowe Extralink wyposażone są w powiększony stalowy zbiornik paliwa, co wydłuża czas pracy agregatów prądotwórczych bez tankowania. Agregat jest zdolny do ciągłej pracy nawet do 11 godzin. Im mniejsza moc tym dłuższy będzie czas ciągłej pracy agregatu.

Solidna konstrukcja i łatwy transport

Agregat prądotwórczy z silnikiem hybrydowym wyposażony jest w solidną stalową ramę, która służy do ochrony generatora przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Solidne koła oraz wytrzymałe uchwyty umożliwiają łatwy transport generatora benzynowego Extralink.

Zabezpieczenia przeciw awariom

Agregat hybrydowy Extralink EGH-7000 wyposażony jest w system zabezpieczający, który w przypadku przeciążenia zapobiegnie awariom i zatrzyma generator hybrydowy. Ponadto system ochrony nie pozwoli na uruchomienie silnika, gdy poziom oleju spadnie

Procedura rozruchu (agregat hybrydowy)

Zalety korzystania z gazu jako paliwa

 • Największą zaletą gazu jako paliwa są niższe koszty eksploatacji (gaz z butli jest obecnie tańszy niż benzyna). Wraz ze wzrostem ceny benzyny staje się ona mniej atrakcyjnym paliwem.
 • Masz większą elastyczność w wydłużaniu czasu pracy, po prostu użyj większej butli, jeśli potrzebujesz więcej czasu pracy; nie jesteś już ograniczony wewnętrznym zbiornikiem paliwa
 • Niższa emisja szkodliwych spalin do atmosfery pozwala na użycie w sytuacjach, w których benzyna nie jest odpowiednia, na przykład w pobliżu żywności lub w miejscach, w których benzyna jest zabroniona ze względu na zagrożenie pożarowe.
 • Nie ma też problemów z przechowywaniem, w przeciwieństwie do benzyny, która traci na jakości i ma bardzo silny zapach.
 • Zmniejszone koszty konserwacji dzięki czystszemu działaniu; benzyna z czasem ulega degradacji i może zatkać gaźnik lub zakłócić jego działanie.
 • Znacznie łatwiejsze tankowanie agregatu prądotwórczego, wystarczy podłączyć nową butlę.
 • Ponieważ coraz więcej miejsc, zwłaszcza kempingów, zakazuje używania benzyny i oleju napędowego, popyt na generatory LPG będzie tylko wzrastał w przyszłości.

Dane techniczne

Częstotliwość znamionowa
50
Kolor produktu
Czarny, Pomarańczowy
Liczba baterii
1
Liczba kół
2
Maksymalna moc
7500
Moc silnika
18
Napięcie znamionowe
220
Natężenie znamionowe
8,3
Pojemność zbiornika oleju
1,1
Rodzaj paliwa
Benzynowy
Technologia przetworników
Układ zapłonowy
Ręczny/Elektroniczny
Waga wraz z opakowaniem
95
Zużycie paliwa
2
Głębokość opakowania
555
Kółka
Liczba cylindrów
1
Liczba żyłek
4
Materiał zbiornika paliwa
Stal
Moc znaminowa
7000
Napięcie znamionowe DC
12
Pojemność baku na benzynę
25
Rodzaj chłodzenia
Powietrze
Szerokość opakowania
710
Tworzywo ramy
Metal
Waga produktu
92
Wysokość opakowania
565
Objętość skokowa
459

Dane logistyczne

Ean
5905090330714
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka