Zasilacz LED siatkowy 12V DC 100W ZSL-100-12 LDX10000118


Twoja cena:53,28 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Nowoczesna seria Ledix została wyprodukowana przez najwyższej klasy specjalistów współpracujących z polską firmą Zamel, jednego z wiodących wytwórców dzwonków oraz gongów w Europie Środkowo-Wschodniej. Ten model jest urządzeniem LED typu siatkowego.
Przypisano mu stosunkowo niski stopień ochrony - IP20. Takie oznaczenie stanowi dla nas informację,że ten model jest skutecznie chroniony przed ciałami obcymi o średnicy 12,5 mm oraz większymi. Ten model nie jest jednak dostatecznie zabezpieczony przed równie niebezpiecznym działaniem wilgoci.
Warto również zwrócić uwagę na parametry elektryczne, przy jakich pracuje to urządzenie. Moc zasilacza jest równa 100W, a z kolei częstotliwość znamionowa waha się od 50 do 60Hz. Z kolei zakres napięcia znamionowego waha się od 110 do 260V. Jest to napięcie stałe. Oprawa tego modelu została wykonana z najwyższej jakości metalu. Warto również zwrócić uwagę na wymiary zasilacza. Jego szerokość wynosi 99 mm, a z kolei wysokość ma 42 mm. Długość jest z kolei równa 99 mm.

Dane techniczne


Ean
Obudowa
Wysokość [mm]
Częstotliwość znamionowa [Hz] od
Częstotliwość znamionowa [Hz] do
Zakres napięcia znamionowego [V] od
Zakres napięcia znamionowego [V] do
Moc wyjściowa od/do [W] do
Moc wyjściowa od/do [W] od
Stopień ochrony (IP)
Szerokość [mm]
Długość [mm]

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie


Opinia dodana 23.04.2018 r. przez użytkownika:

Dobrej jakości zasilacze, w dobrej cenie, mała awaryjność, jak najbardziej polecam