Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, moduł do zabudowy, typu AUPS‑70‑120‑OF
  • Indeks producenta:AUPS-70-120-OF
  • Indeks TIM:0001-00017-51358
Cena:
Dane techniczne
PKWiU
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
ATTE POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Hipolita Cegielskiego 2A, 32-400 Myślenice