Wyzwalacz napięciowy wzrostowy 400V AC 50/60Hz montaż z boku do SM2R i SM3R SM2X16400
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Indeks producenta:
SM2X16400
Indeks TIM:
Kategoria:
Wyzwalacze wzrostowe
Cena:
Na zamówienie od TIM
Dane produktowe
Pliki i bezpieczeństwo produktu
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Rodzaj połączenia elektrycznego
Połączenie śrubowe
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]
Rodzaj napięcia sterowania
AC
Liczba styków zwiernych
0
PKWiU
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]
Odpowiedni do wyłącznika silnikowego
Tak
Liczba styków rozwiernych
0
Liczba styków przełącznych
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Nazwa producenta
LOVATO ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres pocztowy
ul. Zachodnia 3, 55-330 Błonie
Adres e-mail
info@lovatoelectric.pl
Adres strony internetowej
https://www.lovatoelectric.com/pl_pl/
Podobne produkty
Wyzwalacz wzrostowy 230-415V AC/DC MZ203
brutto
DO KOSZYKA
Wyzwalacz nadnapięciowy do MCB, RCCB, RCBO 230VAC MZ212
brutto
Wyzw. wzrost. 12-24V DC/24-48V AC MZ204
Wyzwalacz wzrostowy 230V AC A-PKZ0(230V50HZ) 073187
TeSys Deca Wyzwalacz wzrostowy 220-240V AC GVAS225
Wyzwalacz wzrostowy 230V AC AR220 004600364
Wyzwalacz wzrostowy 400V AC M250 606791
Wyzwalacz wzrostowy 24VAC A-PKZ0(24V 50Hz) 073181
Wyzwalacz wzrostowy DPX 24V AC/DC 026164