Wyświetlacz do Cerbo - GX Touch 50 - BPP900455050

Twoja cena:

Opis produktu

GX Touch 50 - Ekran dotykowy do systemu Cerbo GX

GX Touch 50 jest opcjonalnym wyświetlaczem do Cerbo GX. Pięciocalowy wyświetlacz z ekranem dotykowym daje natychmiastowy dostęp do systemu i pozwala na dostosowanie ustawień w mgnieniu oka. Wystarczy podłączyć go do Cerbo GX jednym kablem HDMI, jego super smukła wodoodporna konstrukcja, możliwość montażu nawierzchniowego oraz prosta instalacja zapewniają dużą elastyczność podczas tworzenia wyrazistej i czystej deski rozdzielczej

Łatwy montaż

GX Touch jest zoptymalizowany pod kątem spełniania standardów profesjonalnych instalatorów. Ekran jest po prostu przykręcony do deski rozdzielczej, co eliminuje potrzebę tworzenia idealnych wycięć (jak w przypadku ColorControl GX) i jest połączony jednym kablem, co eliminuje konieczność doprowadzenia wielu przewodów do deski rozdzielczej.

GX Touch 50 jest uzupełnieniem Cerbo GX, całkowicie nowego centrum kontroli systemu, które pozwala zawsze mieć pełną kontrolę nad systemem z dowolnego miejsca i maksymalizuje jego wydajność. Wystarczy połączyć się przez portal Victron Remote Management (VRM) lub uzyskać bezpośredni dostęp za pomocą GX Touch 50, urządzenia wielofunkcyjnego lub naszej mobilnej aplikacji VictronConnect dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth. Ten najnowszy produkt serii GX łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy łączności, redefiniując inteligentne rozwiązania energetyczne pod każdym względem.

Dane produktowe

Dane techniczne

PKWiU
85287268
Długość [mm]
87
Głębokość [mm]
12,4
Szerokość [mm]
128
Rodzaj wskaźnika
LED

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie