Wkładka topikowa cylindryczna CH 10x38 gG 10A/500V z wybijakiem, 30F10GLIF
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
GAVE ELECTRO S.L.
Indeks producenta:
30F10GLIF
Indeks TIM:
Kategoria:
Wkładki bezpiecznikowe cylindryczne
Cena:
100 szt.
Wysyłka w 72h
Dane produktowe
Pliki i bezpieczeństwo produktu
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Rozmiar
10x38 mm
Z wybijakiem
Tak
Prąd znamionowy [A]
10
Napięcie znamionowe (wartość)
Inne
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Podobne produkty
Wkładka topikowa cylindryczna CH10x38 gG 6A/500V 002651015
brutto
DO KOSZYKA
Wkładka topikowa cylindryczna CH10x38 gG 16A/500V 002651019
brutto
Wkładka topikowa cylindryczna CH10x38 gG 25A/500V 002651021
Wkładka topikowa cylindryczna CH10x38 gG 10A/500V 002651017
Wkładka topikowa cylindryczna CH10x38 gG 20A/500V 002651020
Wkładka topikowa cylindryczna CH10x38 gG 32A/400V 002651022
Wkładka topikowa cylindryczna CH10x38 gG 2A/500V 002651013
Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna 10x38mm 16A gG 500V C10G16
Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna 10x38mm 2A gG 500V C10G2
Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna 10x38mm 6A gL/gG 500V C10G6
Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna 10x38mm 25A gG 500V C10G25
Wkładka topikowa cylindryczna CH22x58 gG 80A/690V 002651049