Wkładka bezpiecznikowa zwłoczna NH1 gG 690V 224A LNH1224M6
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
HAGER POLO
Seria produktu:
WEBER
Indeks producenta:
LNH1224M6
Indeks TIM:
Kategoria:
Wkładki bezpiecznikowe NH
Cena:
Na zamówienie z Magazynu Zewnętrznego
Dane produktowe
Pliki i bezpieczeństwo produktu
Serie
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Prąd znamionowy [A]
224
Rozmiar
NH1
Rodzaj wskaźnika zadziałania
Wskaźnik kombinowany (podwójny)
PKWiU
Napięcie znamionowe [V] 1
690
Charakterystyka
gL/gG
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Nazwa producenta
HAGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres pocztowy
ul. Fabryczna 10, 43-100 Tychy
Adres e-mail
zamowienia@hager.com
Adres strony internetowej
https://hager.com/pl
Serie
Rozłącznik bezpiecznikowy 3P 63A D02 L73M
brutto
DO KOSZYKA
Wkładka bezpiecznikowa BiWtz 32A D02 gG 400V LE1832