Wkładka bezpiecznikowa z wybijakiem 24kV 16A 2 DIN uszczelniona, brązowa żywica 24TDMEJ16
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
EATON
Indeks producenta:
24TDMEJ16
Indeks TIM:
Kategoria:
Wkładki bezpiecznikowe SN
Cena:
Na zamówienie od TIM
Dane produktowe
Pliki i bezpieczeństwo produktu
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Napięcie znamionowe [V]
24000
Charakterystyka
Inne
Prąd znamionowy [A]
16
Rozmiar
Inne
Rodzaj wskaźnika zadziałania
Brak
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Szerokość opakowania [mm]
60
Waga z opakowaniem [kg]
2.4
Wysokość opakowania [mm]
60
Długość opakowania [mm]
520
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Podmiot odpowiedzialny
EATON ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres pocztowy
ul. Galaktyczna 30, 80-299 Gdańsk
Adres e-mail
wsparcietech@eaton.com
Adres strony internetowej
https://www.eaton.com/pl/pl-pl.html
Podobne produkty
Wkładka bezpiecznikowa z wybijakiem VV C 6/12kV 32A 50N 004235010
brutto
DO KOSZYKA
Wkładka topikowa z wybijakiem VVT-D3 24kV/50A 004252014
brutto
Wkładka topikowa z wybijakiem VVC3 24kV/63A rozmiar 52x442 004250015
Wkładka topikowa z wybijakiem VVT-D3 24kV/40A 004252013
Wkładka bezpiecznikowa WBT I 3KV 20A ABB
Wkładka topikowa z wybijakiem VV C 10/24kV 50A 50N (537mm) 004255512
Wkładka topikowa z wybijakiem VVT-D 6/12kV 40A 80N 004236011
Wkładka topikowa z wybijakiem VVT-D 6/12kV 100A 80N 004236015
Wkładka bezpiecznikowa z wybijakiem VV C 6/12kV 63A 50N 004235013
Wkładka bezpiecznikowa z wybijakiem VV C 10/24kV 10A 50N 004255006
Wkładka bezpiecznikowa z wybijakiem VV C 10/24kV 6A 50N 004255005
Wkładka bezpiecznikowa z wybijakiem VV C 6/12kV 6A 50N 004235005