Uchwyt na papier do szafki narzędziowej STALCO PERFECT S026300090
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
STALCO
Seria produktu:
STALCO_PERFECT
Indeks producenta:
S026300090
Indeks TIM:
Kategoria:
Meble warsztatowe
Cena:
40 szt.
Wysyłka w 24h
Dane produktowe
Serie
Opis produktu
Wykonany z metalu.
Malowany proszkowo dla maksymalnej trwałości.
Umożliwiający zawieszenie rolki ręcznika papierowego o rozmiarze do 300 mm.
Dwie śruby po bokach - zabezpieczają przed spadaniem papieru z uchwytu.
Cztery śruby montażowe w komplecie.
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Nazwa producenta
STALCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Adres pocztowy
ul. Ofiar Katynia 1, 32-050 Skawina
Adres e-mail
centrala@stalco.pl
Serie
Nasadka udarowa sześciokątna głęboka 1/2” 13mm Cro-mo STALCO PERFECT S-85047
brutto
DO KOSZYKA
Pogłębiacz stożkowy 90 HSS DIN 335 PT 6.3/12.4/20.5 zestaw 3 elem. STALCO PERFECT S-72506
brutto
Zestaw do kotwienia statywu wiertnicy diamentowej STALCO PERFECT S-98612
Klucz płasko-oczkowy 13 x 115 mm CrV STALCO PERFECT S-76910
Drabina składana MINI SLIM 3-stopnie z uchwytem STALCO PERFECT S020140503
Pobijak do kotew tulejowych XH M12 (1/9) STALCO PERFECT LXHM12
Obcinaczki boczne 160mm elektro STALCO PERFECT S-67010
Nasadka udarowa sześciokątna głęboka 1/2” 10mm Cro-mo STALCO PERFECT S-85041