Switch PoE z inteligentną funkcjonalnością, 16 portów, 100Mbps ‑ PFS3218‑16ET‑135 DAHUA
  • Indeks producenta:PFS3218-16ET-135
  • Indeks TIM:0001-00015-86816
Cena:
PFS3218-16ET-135 to wysokiej jakości ekonomiczny switch PoE przeznaczony do budowy systemów monitoringu IP, wyposażony w 16 portów RJ45 10/100Mbps z obsługą technologii PoE 802.3af/at (power over ethernet) oraz 2 porty RJ45 Uplink 1 Gbps współdzielone (Combo) z 2 portami na wkładki SFP. Całkowity budżet zasilania PoE dla podłączonych urządzeń wynosi 135W. Ponadto, urządzenie wspiera
funkcje
  • Watchdog PoE
  • możliwość izolowania portów
  • QoS dla portów VIP
  • trybu long-distance 250m
Najważniejsze cechy:
  • Ilość portów: 16x RJ45 - 10/100 Base-T, 2x Uplink 10/100/1000 Base-T, 2x Combo
  • Tablica adresów MAC: 8k
  • Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s - 16 Porty LAN, 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 Porty Uplink
  • Maksymalna moc sumaryczna: 135W
  • VLAN: Porty izolowane (zarządzany przez przełącznik DIP)
  • Montaż: Desktop
  • Pobór mocy: Bez obciążenia: 5W, Maks. 135W
  • Wilgotność pracy: 10 ~ 90%
  • Temperatura pracy: -10°C ~ +55°C
  • Zasilanie: 230 V AC
  • Wymiary: 440 x 300 x 44 mm