Switch PoE 8‑portowy 1Gbps PFS3010‑8GT‑96‑V2
  • Indeks producenta:PFS3010-8GT-96-V2
  • Indeks TIM:0001-00015-93224
Cena:
  • interfejs:
    • 1x port RJ45 Hi-PoE/PoE 802.3af/at/bt (10/100/1000Mbps)
    • 7x port RJ45 PoE 802.3af/at (10/100/1000Mbps)
    • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
  • moc zasilacza PoE: 96W (bt ≤90W - port 1, at ≤30W - port 2~8)
  • zasięg PoE: 100m (tryb normal), 250m (wł. tryb Extend)
  • przepustowość: 20Gbps
  • typ obudowy: desktop / Wall-Mounting
  • przełącznik warstwy 2, niezarządzalny, PoE 2,0
  • funkcje: Long-Distance (tryb Extend), PD Alive (PoE Watchdog)
  • obsługa 8-pinowego zasilania PoE
  • sygnalizacja optyczna LED pracy
  • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami 4kV
  • zasilanie: DC 53V (zasilacz w zestawie)
  • pobór mocy: 3W, całkowity - 96W
  • wymiary: 190x100x30mm (szer./dł./wys.)