Switch PoE 16‑portowy 100Mbps +2x SFP PFS4218‑16ET‑240‑V3
  • Indeks producenta:PFS4218-16ET-240-V3
  • Indeks TIM:0001-00015-93256
Cena:
Najważniejsze cechy:
  • Ilość portów: 16x RJ45 - 10/100 Base-T, 2x Uplink 10/100/1000 Base-T, 2x Combo
  • Funkcja PoE 2.0: Long-Distance 250m (Extend mode), PD Alive (PoE Watchdog)
  • Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s - 24 Porty LAN, 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 Porty Uplink
  • Moc zasilacza PoE: 240W
  • Przepustowość: 8.8Gbps
  • Konfiguracja: przeglądarka www, SNMP
  • Wilgotność pracy: 10 ~ 90%
  • Temperatura pracy: -10°C ~ +55°C
  • Zasilanie: AC 100V ~ 240V
  • Całkowity pobór mocy: 360W
  • Wymiary: 440 × 300 × 44 mm