Switch 26‑portowy PFS3226‑24ET‑240
  • Indeks producenta:PFS3226-24ET-240
  • Indeks TIM:0001-00015-80930
Cena:
Najważniejsze cechy:
  • 24-portowy switch PoE
  • Interfejsy
    • -2x RJ45 / 2x SFP 10/100/1000 Base-T (uplink) (combo)
    • -24 x RJ45 PoE 10/100 Base-T
  • Standard: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
  • Rozmiar tablicy MAC - 8k
  • Switching Capacity: 8.8 Gbps
  • Packet Forwarding Rate: 6.5472 Mpps
  • Obciążenie PoE.: PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
  • Budżet PoE:Port 1–2≤60W, Port 3–24≤30W
  • Maksymalne moc dla wszystkich portów łącznie: 240W
  • Zasilanie: AC100~240V
  • Temperatura pracy: -10°C-45°C
  • Wymiary: 440x300x44mm