Stycznik mocy 7A 3P 24V AC 1Z 0R DILMC7‑10(24V50/60HZ) 277393
Cena:
Produkt wycofany z oferty. W jego miejsce proponujemy:
Stycznik mocy DILM7-10(24V50/60HZ)-PI 3P 380 V 400 V 3 kW 1Z 24 V AC Push-In 199221
Dane techniczne
Wersja modułowa
Nie
Liczba styków głównych zwiernych
3
Liczba styków pomocniczych zwiernych
1
Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od
Rodzaj przyłącza obwodu głównego
Zacisk sprężynowy
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]
Liczba styków głównych rozwiernych
0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych
0
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do