Stycznik do baterii kondensatorów 50kVar przy 400V 110V AC 50‑60Hz BFK8000A110
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Indeks producenta:
BFK8000A110
Indeks TIM:
Kategoria:
Styczniki do łączenia baterii kondensatorów
Cena:
Na zamówienie od TIM
Dane produktowe
Pliki i bezpieczeństwo produktu
Akcesoria
Zamienniki
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Liczba styków głównych zwiernych
3
Liczba styków pomocniczych zwiernych
0
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]
Rodzaj przyłącza obwodu głównego
Połączenie śrubowe
Rodzaj napięcia sterowania
AC
PKWiU
Liczba styków głównych rozwiernych
0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]
Znamionowa moc bierna dla 400 V, 50 Hz [kvar]