Słuchawki z Mikrofonem dla Dzieci 3+ 85dB StudyBuddy Pink
 • Indeks producenta:BP-SB-PINK-01
 • Indeks TIM:0001-00015-35358
 • Ocena:
Twoja cena:
szt.


Opis produktu


Słuchawki dziecięce BuddyPhones StudyBuddy BP-SB-PINK-01 – Słuchawki dla dzieci 3+ z mikrofonem do nauki zdalnej, z ograniczeniem głośności do 85dB i rozdzielaczem audio ByddyJack

Słuchawki do nauki zdalnej

BuddyPhones® z linii StudyBuddy to podstawowa seria słuchawek dziecięcych dedykowana do nauki zdalnej. Kluczową cechą słuchawek jest odłączany mikrofon na pałąku, który dzięki dużej czułości znakomicie wychwytuje głos dziecka. Podobnie jak w przypadku innych modeli BuddyPhones® bezpieczny dla dziecka poziom głośności jest standardem i w StudyBuddy również został ograniczony do 85dB. Przycisk umieszczony na kablu zapewnia szybkie oraz swobodne odbierania i kończenie połączeń lub rozpoczęcie i zatrzymanie odtwarzania dźwięku, a zintegrowany rozdzielacz audio BuddyJack™ umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W zestawie znajdują się również kolorowe ozdobne naklejki, naklejki do samodzielnej dekoracji oraz etykiety imienne.

Słuchaj, zginaj i skręcaj!

Słuchawki StudyBuddy zbudowane są z niezwykle trwałych i wytrzymałych materiałów, które nie poddają się nawet niszczycielskiej sile dzieciaków. Zaprojektowane zostały tak, aby zdecydowanie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania lub zdejmowania. Regulowany pałąk umożliwia swobodną regulację i dostosowanie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka. Wykonane z bardzo solidnych materiałów, stworzone do zginania, skręcania oraz do odporności na długotrwałe użytkowanie.

Słuchaj razem z innymi

Wyobraź sobie, że kłótnie pomiędzy dzieciakami o to, kto teraz może słuchać muzyki nareszcie mogą się skończyć! Słuchawki BuddyPhones® StudyBuddy w zestawie posiadają kabel audio z rozdzielaczem BuddyJack™, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio (np. telefonu) kolejno aż do czterech par słuchawek! W praktyce oznacza to, że aż czwórka dzieci może korzystać z jednego telefonu i np. rozmawiać z bliską osobą lub po prostu słuchać muzyki, a nawet uczestniczyć z lekcjach zdalnych.

Chroń słuch swojego dziecka

Słuchawki BuddyPhones® SuddyBuddy wykorzystują wbudowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem, który ogranicza jego głośność do 85dB, czyli poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ograniczenia głośności wraz z opatentowaną przez BuddyPhones pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, że Twoje dziecko nie będzie odczuwało potrzeby ciągłego zwiększenia głośności. Dzięki słuchawkom BuddyPhones możesz mieć pewność, że słuch Twojego dziecka jest bezpieczny, nawet jeśli długo słucha muzyki.

Stwórz własne słuchawki

Większość modeli słuchawek BuddyPhones® posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym podczas samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. W zestawie znajdują się zarówno gotowe naklejki jak i puste, do samodzielnej twórczości. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się wspaniale czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

Najwyższa jakość wykonania

Aby zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry dziecka, wszystkie modele słuchawek ByddyPhones zostaly wykonano z najwyższej jakości oraz najbardziej bezpiecznych materiałów jakich można użyć do produkcji słuchawek. Ponadto wszystkie są testowane oraz certyfikowane przez pierwszorzędne laboratoria testowe takie jak TUV czy UL. Wszystko to sprawia, że słuchawki BuddyPhones są zgodne ze wszystkimi kluczowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska jak RoHS, REACH czy PRO65.

Parametry techniczne:

 • Średnica przetwornika: 30mm (neodymowy)
 • Impedancja: 32Ω
 • Czułość: 85dB ±3dB @1mW 1kHz
 • Zakres częstotliwości: 20-20kHz
 • Odłączany kabel z mikrofonem na pałąku
 • Długość kabla: 1.2m
 • Wtyk audio: 3.5mm pozłacany
 • Wymiary: 160 x 140 mm
 • Waga: 100g
 • Kolor: biało-różowe

Zawartość opakowania:

 • Słuchawki dziecięce BuddyPhones StudyBuddy
 • Odłączany kabel z mikrofonem i rozdzielaczem BuddyJack
 • Kolorowe naklejki dekoracyjne
 • Naklejki do kolorowania
 • Etykiety imienne

Dane produktowe


Dane techniczne

Kod producenta
BP-SB-PINK-01
Producent
BUDDYPHONE
EAN
4897111740026
Jednostka
szt.

Dane logistyczne

Ean
4897111740026
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka


Opinie