Separator baterii Cyrix‑ct 12/24V‑120A ‑ CYR010120011R
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
VICTRON ENERGY
Indeks producenta:
CYR010120011R
Indeks TIM:
Cena:
48 szt.
Wysyłka w 48h
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Nazwa producenta
Victron Energy B.V.
Adres pocztowy
De Paal 35, 1351 JG Almere
Adres e-mail
sales@victronenergy.com
Podobne produkty
Qoltec Inteligentna mikroprocesorowa ładowarka 12V 15A Prostownik z funkcją naprawy i podtrzymania zasilania podczas wymiany aku
brutto
DO KOSZYKA
Qoltec Inteligentna mikroprocesorowa ładowarka 12V 24V 25A Prostownik z funkcją naprawy do akumulatora AGM GEL SLA LCD
brutto
Solarny regulator ładowania PWM SOL-20S 12/24 - 20A
Moduł kontrolny Cerbo GX MK2 - BPP900450110
Inteligentna ładowarka do akumulatora STD AGM GEL LiFePO4 prostownik 12-24V 10A LCD 9 - stopniowe ładowanie
Ładowarka sieciowa 24 V do akumulatorów BC-40 PRO LFP 20A (230V/24V) LCD 7 stopni ładowania
Prostownik sieciowy BC-40 PRO LFP do akumulatorów LiFePO4 12V 40A z wyświetlaczem LCD AZO Digital