Qoltec Stacja dokująca dysków HDD/SSD 2.5/3.5 SATA USB 3.0

Twoja cena:

Opis produktu

Zewnętrzna stacja dokującadla dysku twardego 2,5'' lub 3,5'' to wygodne rozwiązanie umożliwiające przesyłanie danych między dyskami SSD i HDD, a komputerem przy użyciu szybkiej magistrali USB 3.0EKSTREMALNA PAMIĘĆ Urządzenie stanowi ciekawą alternatywę nie tylko dla osób przechowujących dokumenty lub prywatne pliki na dyskach, ale również dla małych firm chcących archiwizować swoje dane komputerowe nie inwestując w kosztowne rozwiązania.
Stację dokującą do twardego dysku można podłączyć także do telewizora lub monitora wyposażonego w port USB - wówczas pełnić będzie funkcję odtwarzacza video z ogromnym zapleczem pamięci, jeżeli gromadzisz zdjęcia i filmy na twardych dyskach to ten produkt dedykowany jest właśnie Tobie.INNOWACJA W TWOIM DOMUNie musisz instalować sterowników, wystarczy podłączyć do portu USB i używać dzięki prostocie funkcji Plug&Play.
Produkt cechuje ergonomiczny kształt zapewniając komfort użytkowania, a minimalistyczny i elegancki design, który nadaje cienka i lekka obudowa tworzą doskonałą estetykę urządzenia dzięki czemu dopasuje się do każdego typu pomieszczenia. Amortyzację gwarantują dodatkowe gumowe nóżki, stabilizujące obudowę przed przemieszczaniem się w trakcie pracy.ZAUFANIE POTWIERDZONE GWARANCJĄ

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Stacja dokująca objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Dane produktowe

Dane techniczne

Przeznaczenie
Laptop, PC
Obsługiwane systemy
Windows XP/7/8/10Linux Fedora FC8Mac OS 10.6.2
Szerokość opakowania [mm]
100
Wymiary
125 x 70 x 77 mm
Interfejs wewnętrzny
SATA III
Kolor
Srebrny
Waga netto [kg]
0.2470
Gwarancja
24 miesiące
SSD
2.5 lub 3.5
Natężenie wyjściowe
3 A
Standard
USB 3.0
Głębokość / Długość opakowania [mm]
145
Wysokość opakowania [mm]
145
Szybkość transmisji
5Gb/s
Materiał
Aluminium
Zawartość opakowania
Stacja dokującaZasilacz sieciowy Kabel USB 3.0Instrukcja obsługiKarta gwarancyjna
Waga brutto [kg]
0.4650
HDD
2.5 lub 3.5 ( dysk twardy- obsługa do 4TB )
Długość kabla
1 m
Napięcie wejściowe
12 V

Dane logistyczne

Ean
5901878503158
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania

Opinie