Qoltec Kabel koncentryczny RG58 N Żeński RP-SMA Męski 1m

  • Indeks producenta:57030
  • Indeks TIM:0001-00015-18190
  • Ocena:
Twoja cena:

Opis produktu

Odporny na zakłócenia kabel koncentryczny Qoltec o długości 1m. Przeznaczony do budowy wewnętrznych i zewnętrznych instalacji antenowych indywidualnych lub zbiorczych.Nie trać sygnału

Dobór odpowiedniego kabla koncentrycznego jest niezwykle ważny, ponieważ odbiera sygnał z anteny i przesyła go do telewizora lub odbiornika DVB-T.
Wykorzystywany jest do zaawansowanych instalacji w systemach telewizji przemysłowej, przy montażu anten, do odbioru telewizji kablowej czy przy domowych połączeniach audio-wideo. Nawet najbardziej nowoczesny telewizor oraz zestaw antenowy nie zapewni maksymalnej jakości obrazu, gdy przewód będzie słabej jakości dodatkowo niejednokrotne zaniki sygnału staną się uciążliwe - mamy na to rozwiązanie w postaci Qoltec kabla koncentrycznego.

Z dbałością o każdy detal

antenaWybierając kabel koncentryczny istotnym elementem jest trwała izolacja, która chroni przewód zarówno przed warunkami atmosferycznymi, wodą, promieniami UV jak i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Prezentowany model charakteryzuje się odpornością na wymienione czynniki oraz zapewnia długą żywotność.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas kabli koncentryczny objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Dane produktowe

Dane techniczne

Długość kabla
1 m
Impedancja
50 Ω
Rodzaj złączy
N damski / RP-SMA męski
Materiał izolacji
PE
Głębokość / Długość opakowania [mm]
80
Wysokość opakowania [mm]
210
Waga brutto [kg]
0.0450
Zawartość opakowania
Qoltec kabel koncentryczny
Materiał przewodni
CCA
Typ włókna
AP+AA
Rodzaj przewodu
RG58
Kolor
Czarny
Szerokość opakowania [mm]
30
Waga netto [kg]
0.0400
Gwarancja
24 miesiace

Dane logistyczne

Ean
5901878570303
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania

Opinie