Punkt dostępowy 2,4GHz, 5GHz, Wi‑Fi 6, 2.97 Gbps, 1x RJ45 1000Mb/s Cambium XV2‑21X Indoor

Cena:

Wewnętrzny punkt dostępowy Wi-Fi 6 klasy korporacyjnej

Wewnętrzny punkt dostępowy Wi-Fi 6 2x2 Cambium XV2-21X do montażu sufitowego oferuje łączną przepustowość 2,97 Gb/s. Idealny do zastosowań w hotelarstwie, MDU oraz małych i średnich firmach.

undefined

Najważniejsze cechy punktu dostępowego Cambium XV2-21X

  • Podwójne radio Wi-Fi 6
  • 5 GHz (2x2), 2,4 GHz (2x2)
  • Interfejs 1 GbE RJ45
  • Zarządzane przez cnMaestro i/lub Swift
  • WPA3-SAE, WPA3-Enterprise
  • Wiele opcji montażu (w tym montaż sufitowy)

Mnogość metod zarządzania

XV2-21X może być adoptowany i zarządzany przez dowolny system zarządzania Cambium Networks, cnMaestro™ Cloud, cnMaestro™ X, cnMaestro™ lokalnie lub zarządzanie oparte na aplikacji Swift. Wybierz typ zarządzania, którego potrzebujesz i zmień go w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do innych niedrogich punktów dostępowych, XV2-21X nigdy nie jest ograniczony do jednego wyboru zarządzania.

undefined

Zaprojektowany do szybkiego montażu

Cambium XV2-21X oferuje wiele metod instalacji zawartych w tym samym opakowaniu transportowym. Zamontuj AP na płycie sufitowej za pomocą dołączonej stalowej płyty, zamontuj do istniejącej puszki połączeniowej z 83-milimetrowymi otworami od środka do środka, zamocuj AP na teowniku 36 mm, 24 mm i 14 mm lub po prostu zamontuj go na dowolnej płaskiej powierzchni za pomocą dołączonych kołków rozporowych. Nie są potrzebne żadne dodatkowe akcesoria montażowe.

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka