
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKA1080608900
HAGER POLSKA1084898200
HAGER POLSKA1087710900
HAGER POLSKA1096204500
HAGER POLSKA1096898900
HAGER POLSKA16476500
HAGER POLSKA16476900
HAGER POLSKA168001
Serie 1930/Glas Pokrętło chromowane do łącznika obrotowego z pokrętłem, mosiądz, chromowany 18120100
HAGER POLSKA18120100
HAGER POLSKA18721010
HAGER POLSKA18721020
HAGER POLSKA18721030
HAGER POLSKA18721040
HAGER POLSKA20462045
HAGER POLSKA20462089
HAGER POLSKA294410
HAGER POLSKA294411
HAGER POLSKA29442089
HAGER POLSKA294510
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:Q.X
- Indeks producenta:1080608900
- Indeks TIM:0004-00013-15607
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:1084898200
- Indeks TIM:0004-00013-15608
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.1
- Indeks producenta:1087710900
- Indeks TIM:0004-00013-15609
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.1/R.3/R.8
- Indeks producenta:1096204500
- Indeks TIM:0004-00013-15611
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:1096898900
- Indeks TIM:0004-00013-15612
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:SERIE 1930
- Indeks producenta:16476500
- Indeks TIM:0004-00013-15613
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:SERIE 1930
- Indeks producenta:16476900
- Indeks TIM:0004-00013-15614
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:168001
- Indeks TIM:0004-00013-15616
- Kategoria:Żarówki, diody
Cena:
Serie 1930/Glas Pokrętło chromowane do łącznika obrotowego z pokrętłem, mosiądz, chromowany 18120100
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:SERIE 1930/GLAS
- Indeks producenta:18120100
- Indeks TIM:0004-00013-15619
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.8
- Indeks producenta:18720010
- Indeks TIM:0004-00013-15620
- Kategoria:Puszki do ścian pustych (regips)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.8
- Indeks producenta:18720020
- Indeks TIM:0004-00013-15621
- Kategoria:Puszki do ścian pustych (regips)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.8
- Indeks producenta:18720030
- Indeks TIM:0004-00013-15622
- Kategoria:Puszki do ścian pustych (regips)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.8
- Indeks producenta:18720040
- Indeks TIM:0004-00013-15623
- Kategoria:Puszki do ścian pustych (regips)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.8
- Indeks producenta:18721010
- Indeks TIM:0004-00013-15624
- Kategoria:Puszki do ścian pustych (regips)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.8
- Indeks producenta:18721020
- Indeks TIM:0004-00013-15625
- Kategoria:Puszki do ścian pustych (regips)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.8
- Indeks producenta:18721030
- Indeks TIM:0004-00013-15626
- Kategoria:Puszki do ścian pustych (regips)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.8
- Indeks producenta:18721040
- Indeks TIM:0004-00013-15627
- Kategoria:Puszki do ścian pustych (regips)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.1/R.3
- Indeks producenta:20462045
- Indeks TIM:0004-00013-16394
- Kategoria:Analogowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.1/R.3
- Indeks producenta:20462089
- Indeks TIM:0004-00013-16395
- Kategoria:Cyfrowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:2913
- Indeks TIM:0004-00013-15629
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:SERIE 1930/GLAS
- Indeks producenta:294410
- Indeks TIM:0004-00013-15630
- Kategoria:Ściemniacze obrotowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:SERIE 1930/GLAS
- Indeks producenta:294411
- Indeks TIM:0004-00013-15631
- Kategoria:Ściemniacze obrotowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.CLASSIC
- Indeks producenta:29442089
- Indeks TIM:0004-00013-15632
- Kategoria:Ściemniacze obrotowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:SERIE 1930/GLAS
- Indeks producenta:294510
- Indeks TIM:0004-00013-15633
- Kategoria:Ściemniacze obrotowe
Cena: