
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKA85421201
HAGER POLSKALFF600669011
HAGER POLSKAGB120317035
HAGER POLSKA945602502
HAGER POLSKA918282568
HAGER POLSKA918272595
HAGER POLSKAGB080317035
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.CLASSIC/1930/GLAS
- Indeks producenta:85421201
- Indeks TIM:0004-00012-38330
- Kategoria:Ściemniacze obrotowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:LFF600669011
- Indeks TIM:0004-00012-21230
- Kategoria:Zakończenia kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.WA
- Indeks producenta:GB120317035
- Indeks TIM:0004-00012-21456
- Kategoria:Ramki osprzętowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:945602502
- Indeks TIM:0004-00012-38533
- Kategoria:Gniazda antenowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:918282568
- Indeks TIM:0004-00012-38684
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:918272595
- Indeks TIM:0001-00012-25186
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.WA
- Indeks producenta:GB12020LAN
- Indeks TIM:0004-00012-21488
- Kategoria:Ramki osprzętowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRS
- Indeks producenta:BRS851307VERZ
- Indeks TIM:0004-00012-21453
- Kategoria:Łączniki i rozgałęźniki kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:841852521
- Indeks TIM:0004-00012-38559
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:9365109
- Indeks TIM:0004-00012-38386
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:936512501
- Indeks TIM:0004-00012-38730
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.WA
- Indeks producenta:GB120203020
- Indeks TIM:0004-00012-21522
- Kategoria:Ramki osprzętowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:918262528
- Indeks TIM:0004-00012-38798
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRP
- Indeks producenta:BRP651004H7035
- Indeks TIM:0004-00012-21545
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:962592503
- Indeks TIM:0004-00012-38586
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.WA
- Indeks producenta:GB080317035
- Indeks TIM:0004-00012-21461
- Kategoria:Ramki osprzętowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:945812503
- Indeks TIM:0004-00012-38536
- Kategoria:Gniazda antenowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRS
- Indeks producenta:BRS100130WVERZ
- Indeks TIM:0004-00012-21440
- Kategoria:Spinki, uchwyty i klamry
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.WA
- Indeks producenta:GB120303020
- Indeks TIM:0004-00012-21506
- Kategoria:Ramki osprzętowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:919752545
- Indeks TIM:0004-00012-38793
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRS
- Indeks producenta:BRS651709B
- Indeks TIM:0004-00012-21244
- Kategoria:Łączniki i rozgałęźniki kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRS
- Indeks producenta:BRS1001701VERZ
- Indeks TIM:0004-00012-21576
- Kategoria:Kanały instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:962562502
- Indeks TIM:0004-00012-38571
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:919782528
- Indeks TIM:0004-00012-38804
- Kategoria:Ramki
Cena: