



Okulary ochronne LaserPair LP-ADY-2 – profesjonalna ochrona przed promieniowaniem bliskiej podczerwieni
Okulary LaserPair LP-ADY-2 zostały zaprojektowane z myślą o ochronie wzroku przed promieniowaniem laserowym w zakresie 730–1100 nm, obejmującym bliską podczerwień (NIR). Ten zakres fal znajduje szerokie zastosowanie w nowoczesnych technologiach, takich jak:
Bezpieczeństwo zgodne z normą EN 207:2017
Model LP-ADY-2 spełnia wymagania europejskiej normy EN 207:2017, co potwierdza jego skuteczność w środowiskach narażonych na intensywne promieniowanie laserowe. Soczewki wykonano z trwałego poliwęglanu odpornego na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne. Ich specjalne zabarwienie skutecznie redukuje przenikanie szkodliwego promieniowania do wnętrza oka, zapewniając maksymalny poziom ochrony.
Dla profesjonalistów pracujących z laserami w medycynie, przemyśle, laboratoriach i technologii optycznej
Okulary LP-ADY-2 to niezawodne rozwiązanie dla specjalistów, którzy codziennie pracują w warunkach wymagających najwyższych standardów bezpieczeństwa oczu.
|