Moduł SFP+ BIDI, SM, Simplex LC, 10Gbps, 10km Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2

  • Indeks producenta:UACC-OM-SM-10G-S-2
  • Indeks TIM:0001-00017-02693
  • Ocena:
Twoja cena:

Jednomodowy, simpleksowy, światłowodowy moduł SFP+

Moduł optyczny Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2 10 Gbps Bidirectional Single-mode Optical Module to moduł SFP+ simplex, który zapewnia prędkość do 10 Gbps na dystansie do 10 kilometrów.

Kluczowe cechy Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2

  • Przepustowość 10 Gbps
  • Złącze LC Simplex
  • Obsługuje połączenia na odległość do 10 km
  • Obsługiwane media: SM Fiber (kabel Fiber nie jest dołączony)

Dane logistyczne

Ean
0810010076960
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka