Latarka akumulatorowa USB 200lm Philips SFL7003R/10
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
PHILIPS POLSKA
Indeks producenta:
SFL7003R/10
Indeks TIM:
Kategoria:
Latarki LED
Cena:
15 szt.
Wysyłka w 48h
Dane produktowe
Zamienniki
Opis produktu
Natężenie światła 200lm
Zasięg wiązki światła 70m
Funkcja Zoom - regulacja snopu światła poprzez obracanie głowicy latarki
Gniazda USB-C do ładowania latarki i standardowe USB do korzystania z funkcji powerbank 5V/1A
Funkcja powerbank
IPX4 wodoodporna
Odporność na uderzenia 1M
Wytrzymałą aluminiowa obudowa
Czas świecenia w zależności od trybu świecenia 16h-4h
Czas ładowania 4h
Akumulator 18650 3,7 V 1200 mAh
Wymiary 13cm x 3,4 cm masa 203g
Tryby świeceni:
High 200lm 4h
Low 50lm 16h
Tryb stroboskopowy
W zestawie: latarka
SFL7003R, przewód USB-C do ładowania, instrukcja obsługi
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Kolor obudowy
Czarny
Długość [mm]
130
Źródło światła
LED
Rodzaj baterii
Akumulator zainstalowany na stałe
Wodoszczelność
Tak
Akumulatorowe
Tak
Materiał
Aluminium
Zawiera źródło światła
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Zamienniki
Latarka warsztatowa COB LED + SMD LED 330 lm, 1200mAh, ładowalna EMOS P4537
brutto
DO KOSZYKA
Latarka warsztatowa CROP FUTURE LED 4W + 4W LED (górna) akumulatorowa IK09 608599
brutto
Latarka akumulatorowa szperacz 10W 400lm VA0124 VAYOX
Latarka LED akumulatorowa punktowa SPOTL RECH TRANSF 8W+3W 300lm 2400mAh IP64 4099854175763
Latarka akumulatorowa 2w1 ze światłem bocznym + powerbank VA0085 VAYOX
Latarka akumulatorowa kempingowa z uchwytem VA0086 VAYOX
Latarka akumulatorowa kempingowa 710lm z solarem VA0125 VAYOX
Latarka akumulatorowa 2w1 ze światłem bocznym i ładowaniem solarnym VA0123 VAYOX
Lampka rowerowa 5x XML 1020lm + powerbank VA0073 VAYOX
Latarka akumultorowa USB 1000lm Philips SFL7005R/10
Lampa Robocza LED Kieszonkowa Pro 350lm 4W Fluorescencyjny reflektor 111575 Cimco