Kosiarka LMS40‑38BL body 40V S‑VOLT STALCO S‑97712
Cena:
CECHY I ZALETY
CECHY:
  • Silnik bezszczotkowy
  • Szerokość koszenia 38cm
  • Mulczowanie
  • Tryb turbo
  • Jednopunktowa regulacja wysokości
  • 5 pozycji wysokości cięcia
  • Kosz na trawę 40L
  • Klasa wodoszczelności IPX4
DANE TECHNICZNE:
Napięcie znamionowe 2x20V
Typ akumulatora Li-Ion S-Volt battery system
Szerokość koszenia: 38 cm
Prędkość ostrza bez obciążenia: 2800-3400 obr/min
Pojemność kosza na trawę: 40L
Wysokość koszenia: 25-80mm
Rozmiar przednich kół: 178 mm
Rozmiar tylnych kół: 200 mm