Kamera tubowa IP 8Mpx 2.7…13.5mm IPC‑HFW3849T1‑ZAS‑PV‑27135‑S5
  • Indeks producenta:IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-27135-S5
  • Indeks TIM:0001-00019-75086
Cena:
Kamera IP TIOC 3.0 Dahua IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-27135-S5
  • Model: IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-27135-S5
  • Rodzaj przetwornika: CMOS
  • Wielkość przetwornika: 1/2.8"
  • Widoczność w nocy: 50 m
  • Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
  • Rozdzielczość: 3840x2160
  • Ogniskowa obiektywu: 2.7mm-13.5mm (motozoom)
  • Wbudowany obiektyw: Tak
  • Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
  • Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
  • Wielostrumieniowość (ilość strumienii): 3 szt.
  • WDR: Tak
  • Balans bieli: Tak
  • Współczynnik S/N: 56 dB
  • Strefy prywatności: Tak
  • Detekcja ruchu: Tak
  • Obsługa WiFi: Nie
  • Onvif: Tak
  • Obsługa kart pamięci: Tak
  • Wejścia/wyjścia alarmowe: 1/1
  • Max. liczba użytkowników: 20
  • Klasa szczelności: IP67
  • Pobór mocy: 9.8 W