Kamera kopułkowa IP 8Mpx 2,8mm BCS‑P‑EIP28FWR3‑Ai2‑G
  • Indeks producenta:BCS-P-EIP28FWR3-Ai2-G
  • Indeks TIM:0001-00019-75064
Cena:
Kamera BCS POINT BCS-P-EIP28FWR3-Ai2-G
  • Kamera IP kopułowa 8Mpx
  • Przetwornik 1/2.7" PS CMOS
  • Zgodność z NDAA
  • Obiektyw stały 2.8mm
  • WDR120dB
  • IR 30m
  • Mikrofon
  • Obudowa IP67
  • Wbudowane funkcje inteligentne
  • Model: BCS-P-EIP28FWR3-Ai2-G
  • Rodzaj przetwornika: CMOS
  • Widoczność w nocy: 30 m
  • Rozdzielczość: 3840x2160
  • Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
  • Wbudowany obiektyw: Tak
  • Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
  • Detekcja ruchu: Tak
  • Obsługa WiFi: Nie
  • Onvif: Tak
  • Obsługa kart pamięci: Tak
  • Klasa szczelności: IP67
  • Pobór mocy: 5 W