Znaleziono 92 produktów w kategorii

Unifony

z

4

Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
 • Indeks producenta:INS-UP720B
 • Indeks TIM:0001-00014-39637
 • Ocena:Dodaj opinię
ACOINS-UP720B
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
URMET1131/620
Twoja cena:
Twoja cena:
 • Indeks producenta:1132/1
 • Indeks TIM:0002-00000-90435
 • Ocena:Dodaj opinię
URMET1132/1
Twoja cena:
 • Indeks producenta:INS-UP720BX
 • Indeks TIM:0001-00014-38086
 • Ocena:Dodaj opinię
ACOINS-UP720BX
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
COMMAXDP-2HPR
Twoja cena:
Twoja cena:
 • Indeks producenta:INS-UP720M
 • Indeks TIM:0001-00014-39634
 • Ocena:Dodaj opinię
ACOINS-UP720M
Twoja cena:
Twoja cena:
 • Indeks producenta:INS-UP720MR
 • Indeks TIM:0001-00014-39632
 • Ocena:Dodaj opinię
ACOINS-UP720MR
Twoja cena:
Twoja cena:

Unifony

Unifon to element zestawu domofonowego, który umieszcza się wewnątrz budynku. To właśnie za jego pomocą możesz otwierać drzwi gościom, a w niektórych przypadkach także porozmawiać z osobą stojącą przy bramie lub przed drzwiami wejściowymi. Unifony wykorzystuje się zarówno w pojedynczych systemach w domach jednorodzinnych, jak i w większych blokach mieszkalnych – są to urządzenia jedno- lub wielolokatorskie. Sprawdź, jakie rodzaje unifonów oferujemy na TIM.pl!

Czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje unifonów z naszego sklepu?

Podstawowa funkcja wszystkich unifonów dostępnych w TIM-ie jest taka sama. Możesz dzięki nim szybko otworzyć drzwi lub furtkę gościom bez konieczności wychodzenia z domu. Mają odpowiednie przyciski i są połączone z bramofonem za pomocą przewodów.

Gdy jednak przyjrzysz się funkcjom poszczególnych modeli, zauważysz pewne różnice. Podstawowym elementem, który decyduje o funkcjonalności unifonu, jest liczba przewodów. Unifony przeznaczone do instalacji 2-żyłowych pozwalają jedynie na otwarcie drzwi za pomocą przycisku. W przypadku unifonów 4- i 6-żyłowych możliwa staje się rozmowa dwóch osób za pomocą głośników.

Niektóre modele unifonów dostępnych na TIM.pl zawierają dodatkowe elementy, np. magnes ułatwiający odkładanie słuchawki w odpowiednie miejsce czy regulację głośności dzwonka. Zwiększają one wygodę obsługi.

Jak wybrać unifon, który zapewni Ci wygodną obsługę na co dzień?

W domach, w których często przyjmuje się gości, a także w biurach czy obiektach użyteczności publicznej z unifonów korzysta się wiele razy w ciągu dnia. W takich przypadkach szczególnie ważna jest wygodna czy intuicyjna obsługa urządzenia.

Najprostsze modele dostępne w naszym sklepie to tradycyjne unifony ze słuchawką. Ich zalety to przede wszystkim niski koszt, a także prosta obsługa – bez problemu poradzą sobie z nią nawet osoby nieznające nowych technologii.

Wiele osób decyduje się jednak na inny rodzaj unifonów – wyposażony w zestaw głośnomówiący. Za takim rozwiązaniem przemawia wiele zalet. Aby otworzyć drzwi lub porozmawiać z osobą stojącą na zewnątrz, wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk. To bardzo wygodne w sytuacji, gdy masz zajęte ręce lub gdy jesteś w trakcie sprzątania czy gotowania i nie chcesz zabrudzić całego urządzenia.

O wyborze odpowiedniego unifonu z naszej oferty powinien również decydować jego wygląd. Warto poświęcić tej kwestii nieco więcej uwagi. Unifon będzie znajdywał się w dobrze widocznym miejscu – w korytarzu Twojego domu lub nawet w pokoju.

Dzięki bogatemu asortymentowi urządzeń w tej kategorii naszego sklepu łatwo dobierzesz wzornictwo do stylu pomieszczenia. Możesz wybrać nie tylko klasyczny unifon ze słuchawką, lecz także nowoczesny model z panelem lub interkomem. Oferujemy też szeroki wybór kolorów – od tych najbardziej popularnych, czyli czerni, szarości i bieli, po nietypowe – pomarańczowe bądź niebieskie.

Unifon to podstawowy element każdej instalacji służącej do otwierania drzwi gościom. Jeśli zadbasz o to, aby był funkcjonalny, solidnie wykonany i trwały, będzie Ci służył niezawodnie przez wiele lat. Przekonaj się o tym, wybierając jeden z modeli dostępnych na TIM.pl!

Jednopixelowy obrazek

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Nowość