Akumulator ołowiowy AGM 12V 12Ah F6,3 B9656

Twoja cena:

Opis produktu

Akumulatory ołowiowe AGM można znaleźć w bogatej ofercie firmy Emos. Powyższy model akumulatora ma pojemność sięgającą 12 Ah. Produkt sprawnie i w pełni bezpiecznie działa przy napięciu sterowania, którego znamionowa wartość wynosi 12 V. Waga akumulatora liczy 3,66 kg.
W procesie produkcji tego rodzaju urządzeń wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania i uwzględnia obowiązujące normy bezpieczeństwa, dzięki czemu produkty marki Emos charakteryzuje się najwyższą jakością, całkowitym bezpieczeństwem użytkowania oraz wytrzymałością. Potwierdzają to także liczne testy, jakie przechodzi aparatura przed dopuszczeniem jej do sprzedaży.
Firma Emos jest obecna na europejskim rynku od 1991 roku. Doświadczenie to pozwoliło dogłębnie poznać oczekiwania klientów i przystosować produkty do ich potrzeb. Siedziba główna tego producenta mieści się na terenie Czech. Koncern otworzył jednak swoje oddziały także na węgrzech, na Słowacji, w Słowenii oraz w Polsce. Dzięki temu zamówienia na terenie tych krajów będą realizowane szybko i sprawnie. Na prawidłowym procesem produkcji oraz nad najwyższą jakością sprzętu czuwa grono wyszkolonych pracowników.

Dane produktowe

Dane techniczne

CN
8507202090

Dane logistyczne

Ean
8595025343529
Szerokość opakowania [mm]
100
Waga z opakowaniem [kg]
3.30
Wysokość opakowania [mm]
100
Długość opakowania [mm]
150
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie