Znaleziono 141 produktów w kategorii

Moduły i Diody LED

z

6

Twoja cena:
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSR-24
Twoja cena:
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSG-24
Twoja cena:
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSW-230
Twoja cena:
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSB-24
Twoja cena:
SPAMELLED230VAC\B
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSY-230
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSY-24
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSG-12
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSR-12
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSB-12
Twoja cena:
Twoja cena:
SPEC KABLELENS-3-140-BLUE
Twoja cena:
SPEC KABLELENS-3-140-GREEN
Twoja cena:
EATON261363
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
ADELIDAS22-LSW-12
Twoja cena:
MACLEAN070127
Twoja cena:

Moduły i Diody LED

W tej kategorii znajdziesz produkty, które możesz wykorzystać podczas tworzenia własnych projektów oświetlenia: moduły i diody LED, a także lampki ścienne i kontrolne lampki sterownicze. Wszystkie doskonale sprawdzą się także jako elementy do użytku profesjonalnego. Wyróżniają się doskonałymi parametrami świecenia, a w przypadku modułów i lamp – dużą szczelnością obudów.

Dzięki technologii LED diody, moduły i lampy pobierają minimalną ilość prądu, wytwarzają światło bez strat energii i świecą przez długi czas bez konieczności wymiany. Wybierz wysokiej jakości produkty i wykorzystaj je w swojej instalacji oświetleniowej!

Budowa i działanie diod LED

Diody LED to pojedyncze źródła światła, które umieszcza się w żarówkach, świetlówkach, taśmach LED. Działają dzięki zjawisku elektroluminescencji. W tym procesie pod wpływem energii elektrycznej wytwarzana jest duża ilość światła.

Od tradycyjnych żarówek diody LED różnią się nie tylko budową, ale także tym, że podczas emisji światła nie powstają straty energii – niemal cały dostarczony prąd przetwarzany jest na energię świetlną, a nie cieplną. To m.in. dzięki temu źródła światła wyposażone w diody LED są energooszczędne i wyróżniają się znacznie dłuższą żywotnością niż tradycyjne żarówki czy świetlówki.

Do czego wykorzystasz pojedyncze diody LED?

Aby korzystać z zalet technologii LED, nie musisz kupować gotowych żarówek. Dla profesjonalistów przygotowaliśmy szeroką ofertę pojedynczych diod LED o różnej sile świecenia, barwie światła i innych parametrach. Takie diody dają wiele swobody, jeśli chodzi o tworzenie projektów oświetlenia. Możesz połączyć je ze sobą, tworząc dekoracyjne taśmy LED lub, wykorzystując odpowiednie oprawy, stworzyć z nich oświetlenie punktowe np. w kuchni lub łazience.

Jakie moduły i lampy LED znajdziesz w naszej ofercie?

Moduły LED to produkty, w których diody LED znajdują się w szczelnych oprawach o określonym kształcie. Takie moduły mają wiele zastosowań. Możesz wykorzystać je do podświetlania elementów dekoracyjnych, mebli, a także jako oświetlenie w sufitach podwieszanych. Moduły LED nadają się także do użytku profesjonalnego – za ich pomocą można podświetlać np. formy reklamowe (bilbordy, plakaty) czy akwaria. Dostępne na TIM.pl moduły LED różnią się od siebie:

  • liczbą diod – od trzech do nawet kilkudziesięciu;
  • jasnością świecenia – wartością strumienia światła;
  • mocą – moduły LED pobierają niewielkie ilości prądu, zazwyczaj do kilkunastu watów;
  • barwą światła – oprócz klasycznych diod emitujących ciepłe, neutralne lub zimne światło oferujemy także moduły z kolorowymi diodami;
  • kształtem obudowy i układem diod – znajdziesz u nas okrągłe moduły, które wykorzystasz np. w oświetleniu sufitowym i moduły z diodami ułożonymi szeregowo.

Oprócz modułów LED w tej kategorii są dostępne również gotowe lampy z diodami LED, a także kontrolne lampki sterownicze w różnych kolorach, stosowane głównie w przemyśle.

Chcesz w pełni korzystać z zalet, jakie daje technologia LED i oferować je swoim klientom? Na TIM.pl prezentujemy setki sprawdzonych produktów dostępnych od ręki. Wybierz te, których potrzebujesz, i korzystaj z szybkiej dostawy!

Jednopixelowy obrazek

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Nowość

Barwa światła

Możliwość ściemniania

Trzonek

Kąt rozsyłu światła

Napięcie znamionowe od/do od