Wtyk bananowy 4mm czarny 11399

Cena:
Jednym z produktów marki GOOBAY jest wtyk bananowy, który został wykonany w klasycznym i uniwersalnym kolorze czarnym. Średnica wtyku wynosi w tym przypadku 4 mm. Produkt nie posiada mechanizmu regulującego ani przewodu połączeniowego. Do obwodu głównego można podpiąć aparaturę za pomocą śruby. Artykuł wyposażono w jeden biegun.
Produkt ten przeszedł liczne testy kontrolne, które potwierdziły najważniejsze cechy i właściwości sprzętu. Artykuły GOOBAY można nabyć w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz w sklepach internetowych.
GOOBAY to firma, która od lat zajmuje się wytwarzaniem najwyższej jakości kabli audio-wideo, akcesoriów sieciowych oraz przewodów zasilających, telefony, tablety i komputery. Producent może pochwalić się długoletnim doświadczeniem na światowym rynku. W ciągu 20 lat pracy firma zdołała poznać potrzeby klientów i zorientować się w tendencjach panujących na współczesnym rynku. Dzięki szerokiej ofercie i produktom najwyższej jakości koncern zyskał uznanie ekspertów z branży i zaufanie klientów.

Dane techniczne

CN
85366990990
Z mechanizmem ryglującym
Kolor
Czarny
Średnica wtyku [mm]
4
Rodzaj połączenia
Śruba
Zestawialne
Liczba biegunów
1
Z przewodem połączeniowym

Dane logistyczne

Ean
4040849113994
Szerokość opakowania [mm]
10
Waga z opakowaniem [kg]
0.02
Wysokość opakowania [mm]
10
Długość opakowania [mm]
60
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka