Węzeł optyczny FTTH OD-005P TERRA


Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Twoja cena:432,17 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Węzeł optyczny OD-005P R81760 jest wykorzystywany do tworzenia instalacji przy zastosowaniu technologi światłowodowej. W oparciu o niego tworzymy instalacje umożliwiające przesył sygnału naziemnego DVB-T oraz radiowego FM/DAB. Tego typu technologia charakteryzuje się niskim tłumieniem, małymi zakłóceniami, a co najważniejsze pozwala realizować transmisję sygnału na duże odległości.

Węzeł optyczny OD-005P R81760 jest urządzeniem przeznaczonym do zamiany sygnału optycznego na sygnał elektryczny. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, odlewną obudowę oraz odpowiednie parametry, OD-005P R81760 dedykowany jest do instalacji abonenckich FTTH. Urządzenie może być stosowane w komplecie z nadajnikiem mo418 4D31 R82522.

Urządzenie charakteryzuje się dużą czułością mieszcząca się w granicach -6...0 dBm. Umożliwia to racjonalne budowanie sieci światłowodowej - wykorzystanie nadajnika o mniejszej mocy. Maksymalny poziom wyjściowy wynoszący 107 dBµVdaje możliwość podziału sygnału cyfrowego przy pomocy pasywnych rozgałęźników/odgałęźników na kilkadziesiąt odbiorników bez montowania dodatkowego wzmacniacza.

Cechy wyróżniające

kompaktowe wymiary,

odlewana obudowa zapewnia wysoką skuteczność ekranowania uniemożliwiając przenikanie sygnałów zakłócających do wewnątrz urządzenia,

pasmo wyjściowe 47-862 MHz,

mikroprocesorowa AGC (automatyczna regulacja wzmocnienia) bazująca na poziomie sygnału optycznego,

złącza: optyczne: SC/APC; wyjściowe RF: F żeńskie.

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie