Znaleziono 39 produktów w kategorii

Grzejniki elektryczne

EXTRALINKEX.30318
Twoja cena:
Twoja cena:
ATLANTICF-120 1500W
Twoja cena:
Twoja cena:
VOLT POLSKA3ZKOL2513F
Twoja cena:
ATLANTICF-120 2000 W
Twoja cena:
WARMTECEWN-2000
Twoja cena:
Twoja cena:
WARMTECEWN-500
Twoja cena:
Twoja cena:
VOLT POLSKA3ZK20EAWHI
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
ATLANTICF-120 2500W
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
WARMTECEWN-2500
Twoja cena:
WARMTECEWN-1000
Twoja cena:
SCHNEIDERNSYCRP1W230VTVC
Twoja cena:
WARMTECEWE+ 1500W WiFi
Twoja cena:
LEGRAND035310
Twoja cena:
MACLEANMCE536
Twoja cena:
EXTRALINKEX.30622
Twoja cena:

Grzejniki elektryczne

Szukasz szybkiego rozwiązania, za pomocą którego skutecznie ogrzejesz budynek? Grzejniki elektryczne, które znajdziesz w ofercie TIM.pl to urządzenia, które wystarczy podłączyć do gniazdka. Wybierz produkt odpowiedni dla siebie – stacjonarne grzejniki panelowe lub przenośne wentylatory – i poznaj wygodny, energooszczędny sposób na ogrzewanie!

Potrzebujesz energooszczędnego ogrzewania? Wybierz grzejniki elektryczne!

Ogrzewanie elektryczne wielu osobom kojarzy się z wysokimi kosztami eksploatacyjnymi. Zużycie prądu może być jednak mniejsze, niż myślisz – ważne jest jedynie, aby korzystać z energooszczędnych urządzeń grzewczych. Popularne grzejniki elektryczne o mocy 2000 W zużywają około 2 kWh energii na godzinę.

Dzięki nowoczesnej technologii unikniesz strat ciepła, a wbudowane programatory i termostaty pozwolą Ci dobrać optymalną temperaturę pracy grzejnika elektrycznego.

W naszej ofercie znajdziesz grzejniki elektryczne różniące się pod względem mocy i zastosowań. Dzięki temu łatwo dobierzesz urządzenie do ogrzewania domu, budynków przemysłowych czy obiektów użyteczności publicznej i zadbasz o efektywne ogrzewanie.

Kiedy warto korzystać z grzejników elektrycznych?

Warunki do podłączenia grzejnika elektrycznego ma w swoim domu każdy – takie urządzenia grzewcze wymagają jedynie dostępu do gniazdka z prądem. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie nie można podłączyć centralnego ogrzewania czy doprowadzić gazu.

Grzejnik elektryczny, w zależności od mocy i powierzchni grzewczej, może być głównym lub dodatkowym źródłem ciepła w budynku. Przyda Ci się np. wówczas, gdy podstawowy system ogrzewania ulegnie awarii lub gdy będziesz chciał szybko zwiększyć temperaturę w pomieszczeniu, bez konieczności uruchamiania kotła.

Grzejniki elektryczne chętnie wykorzystują także właściciele domków letniskowych, obiektów turystycznych i innych budynków, w których nie ma stałego systemu ogrzewania.

Grzejnik panelowy czy termowentylator? Jakie urządzenie wybrać z oferty TIM-u?

Grzejniki elektryczne to ogólna kategoria, w której mieszczą się urządzenia o różnych zastosowaniach. Zastanawiasz się, czy wybrać termowentylator, czy może lepiej sprawdzi się u Ciebie grzejnik panelowy? Zanim podejmiesz decyzję, dowiedz się, czym różnią się oba rodzaje sprzętu.

Termowentylatory to proste urządzenia grzewcze, które po podłączeniu do prądu wypuszczają na zewnątrz podgrzane powietrze. Można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Doskonale nadają się do ogrzewania punktowego i w niewielkich pomieszczeniach. Zaletą termowentylatorów dostępnych na TIM.pl jest ich niska cena – możesz je kupić już za nieco ponad 100 złotych.

Grzejniki panelowe to urządzenia, które przypominają grzejniki centralnego ogrzewania. Montuje się je na ścianie na stałe. Jeśli odpowiednio dobierzesz moc grzejnika elektrycznego panelowego, możesz za jego pomocą ogrzewać nawet większe pomieszczenia. Przy wyborze takiego urządzenia warto zwrócić uwagę także na jego wygląd – w naszej ofercie znajdziesz eleganckie, nowoczesne panele grzewcze o minimalistycznym designie.

Jak działają grzejniki elektryczne konwektorowe?

Grzejniki elektryczne konwektorowe to takie, których praca opiera się na konwekcji – grzejniki zasysają zimne powietrze, ogrzewają je, a następnie wypuszczają na zewnątrz. Ciepłe powietrze, zgodnie z zasadami fizyki, unosi się. Takie grzejniki nie rozgrzewają się do bardzo wysokich temperatur, dzięki czemu można uniknąć zjawiska spalania kurzu.

Poszczególne modele grzejników elektrycznych konwektorowych dostępnych na TIM.pl różnią się przede wszystkim mocą. Jeśli szukasz grzejnika konwektorowego, który będzie dodatkowym źródłem ciepła lub który będzie znajdował się w niewielkim pomieszczeniu, wystarczy Ci taki o mocy 1000-1500 W. Jako główne źródło ciepła najlepiej sprawdzi się grzejnik o mocy co najmniej 2000 W.

Jakie funkcje grzejnika elektrycznego ułatwią Ci jego użytkowanie?

Dobór mocy grzejnika elektrycznego to podstawa, gdy chcesz, by urządzenie działało efektywnie. Warto jednak zwrócić uwagę także na dodatkowe funkcje, dzięki którym obsługa grzejnika będzie bardziej komfortowa.

Na naszej platformie oferujemy starannie dobrany sprzęt dla profesjonalistów – dotyczy to także urządzeń grzewczych. Dzięki temu masz pewność, że znajdziesz u nas nowoczesne grzejniki elektryczne, w tym premiery rynkowe. Jeśli lubisz nowinki technologiczne, na pewno spodobają Ci się grzejniki z panelami sterowania, łączącymi się z siecią za pomocą Wi-Fi.

Montaż ogrzewania w kilka minut? Przekonaj się, że z grzejnikami elektrycznymi to możliwe!

Jednopixelowy obrazek