Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Kategorie

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Wyczyść wszystkie filtry

Przeszukujemy teraz bazę naszych produktów,
aby znaleźć te, które spełniają Twoje wymagania.

z 156

Wentylacja i ogrzewanie

Dostarczanie energii cieplnej do pomieszczeń, a także cyrkulacja powietrza pomiędzy  wnętrzem budynku a strefą na zewnątrz czynią przestrzeń mieszkalną możliwą do użytkowania. Ogrzewanie i wentylacja, prawidłowo funkcjonujące i dostosowane do indywidualnych potrzeb, zapewnia komfort zarówno w domach, jak i pomieszczeniach komercyjnych. TIM SA oferuje bogaty wybór produktów, wśród których znajdziemy m.in. kable grzejne stosowane w ogrzewaniu podłogowym, profesjonalne nagrzewnice, popularne grzejniki do zastosowań domowych, a także niezbędny osprzęt do budowy instalacji wentylacyjnych.

W zakresie ogrzewania oferta została podzielona na podkategorie: gazowe, elektryczne i olejowe. Wśród produktów służących do wentylacji można nabyć wentylatory mieszkaniowe, przemysłowe i akcesoria wentylacyjne.