Uchwyty MOD.12/120/70 do napędów z otworami 12mm: CAME, ROGER, FAAC, Genius, DTM, Proxima, Hato, Tousek itd.
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
PRESBET
Indeks producenta:
MOD.12/120/70
Indeks TIM:
Kategoria:
Akcesoria
Cena:
1 szt.
Wysyłka w 24h
Paczka
Podobne produkty
Semafor CAME PL0583 (2-komorowy: czerwone-zielone) 24V LED (001PL0583)
brutto
DO KOSZYKA
Semafor CAME PSSRV2 (2-komorowy: czerwone-zielone) 230V LED (001PSSRV2)
brutto
Semafor CAME PSSRV1 (2-komorowy: czerwone-zielone) 230V (001PSSRV1)
Lampa ostrzegawcza FAAC XLED
Lampa sygnalizacyjna do bram LS02 VIDOS
Fotokomórki NICE EPM ERA M (nadajnik+odbiornik)
Sterownik/radioodbiornik PROXIMA NM HCS (uniwersalny)
Lampa LED Proxima KOGUT z wbudowaną anteną 433.92 MHz (12-24V AC/DC lub 230V AC) żółta
Fotokomórki BFT Compacta A20-180 (nadajnik+odbiornik)
Pilot 4-kanałowy FAAC XT4 868MHz SLH LR czarny
Pilot do sterowania bramą automatyczną 4-kanałowy 433,9MHz GENIUS ECHO TX4 RC