Stacja ładowania pojazdów Enel X JuicePole 1.1 22 kW+22 kW AC, trójfazowy, cellular, RFID, bluetooth, JuiceNet

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


STACJA ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH ENEL X JUICEPOLE

To inteligentny, łatwy i szybki sposób na jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów elektrycznych. Zapewniając do 22 kW AC w każdej wtyczce, jest idealny do prywatnych i publicznych instalacji. JuicePole jest przyszłościowy i kompatybilny ze wszystkimi modelami pojazdów elektrycznych dostępnymi w Europie.

JUICEPOLE 22+22 | RexelNowoczesne rozwiązania w elektromobilności

JuicePole

Ładowanie dwóch pojazdów elektrycznych jednocześnie jest dwa razy łatwiejsze i szybsze niż myślisz. Enel X JuicePole to inteligentny, łatwy i szybki sposób na jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów elektrycznych. Zapewniając do 22 kW AC w każdej wtyczce, jest idealny do prywatnych i publicznych instalacji. JuicePole jest przyszłościowy i kompatybilny ze wszystkimi modelami pojazdów elektrycznych dostępnymi w Europie. Wbudowana karta SIM zapewnia nieprzerwaną komunikację z twoją aplikacją

Gotowe rozwiązanie do zarządzania komercyjnymi stacjami ładowania.

Ładowarka połączona jest z platformą oprogramowania inteligentnego ładowania JuiceNet Enterprise.

Ładowarki z tą aplikacją zapewniają dostęp do najszerszego zakresu funkcji: od zdalnego zarządzania sesjami ładowania po optymalizację inteligentnej sieci. Uzyskaj dostęp do najnowszych doświadczeń w mobilności elektrycznej bezpośrednio ze smartfona lub komputera.

JuiceNet Enterprise został zaprojektowany, aby pomóc Ci w:

  • monitorowaniu i kontrolowaniu swojego systemu za pomocą potężnego internetowego pulpitu nawigacyjnego;
  • zmniejszeniu kosztów energii poprzez kontrolę czasu ładowania i zarządzanie opłatami na żądanie;
  • generowaniu przychodów ze swoich stacji ładowania dzięki elastycznym opcjom płatności;
  • zapewnieniu autoryzowanym kierowcom łatwy sposób ładowania dzięki naszej intuicyjnej aplikacji dla kierowców (iOS i Android);
  • zoptymalizowaniu czasu ładowania i agregowaniu stacji, aby obniżyć koszty energii, korzystając z wiodących w branży otwartych standardów inteligentnych sieci.
Opinie