Przewody pomiarowe BB58 S4003


Twoja cena:25,08 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Emos to jedna z bardziej znanych firm na międzynarodowym rynku elektronicznym. Producent działa nieprzerwanie od niemal 30 lat. Czas ten pozwolił przedstawicielom firmy dogłębnie poznać oczekiwania klientów i przystosować aparaturę wychodzącą z zakładów produkcyjnych do preferencji nabywców. Emos zlokalizował swoją siedzibę główną na terenie Czech. Oddziały tej firmy znajdują się jednak także w Polsce, Słowenii, na Słowacji oraz na Węgrzech. Dzięki temu klienci, zwłaszcza z tamtych krajów, mogą liczyć na sprawną i szybką obsługę.
Producent od początku swojej działalności duży nacisk kładzie na zadowolenie klientów, dlatego każdy artykuł poddaje szczegółowym testom sprawdzającym przed udostępnieniem go klientom.
Tak sprawdzonym urządzeniem są przewody pomiarowe, których powyższy model posiada III kategorię bezpieczeństwa, co oznacza, że produkt jest przeznaczony dla instalacji w budynkach oraz dla pomiarów urządzeń elektrycznych. Pomiar ten jest dopuszczalny tylko z końcówkami pomiarowymi o maksymalnej wolnej długości styku 4 mm i z osłonami na końcówkach pomiarowych. Obciążalność prądowa wynosi tu 10 A. Produkt wykonano z materiału PVC.

Dane produktowe


Dane techniczne

Przewód pomiarowy
Rodzaj materiału izolującego
PVC
Obciążalność prądowa [A]
10
Kategoria bezpieczeństwa
CAT III

Dane logistyczne

Ean
8595025372802
Wysokość opakowania [mm]
30
Szerokość opakowania [mm]
55
Długość opakowania [mm]
160
Waga z opakowaniem [kg]
0.10
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie o produkcie