Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • BEZPIECZNIE I ZAWSZE DO CELU

  Ekonomiczna lampa uliczno-drogowa CORONA 2 LED BASIC o wysokiej skuteczności świetlnej oraz energooszczędnym, zintegrowanym panelu LED. Lampa dedykowana jest do stosowania w otwartym terenie, idealnie sprawdzi się do oświetlenia ulic, dróg lokalnych, ścieżek rowerowych, alejek, chodników, parkingów i placów.

  więcej
 • Automatyka rolet F&F

  Promienie słoneczne pod kontrolą. Sterowniki rolet – poznaj szeroką ofertę firmy F&F

  więcej
 • TAURUS 2: Solidne, niezawodne i kolorowe

  Seria wtyczek i gniazd przenośnych TAURUS firmy PCE oznacza solidność i niezawodność od 2012 r. Ta odnosząca sukcesy rodzina produktów, używana miliony razy przeniosła swoje mocne strony na następną generację. Nowy TAURUS2 zachwyca nowoczesnym designem i niezwykłą wszechstronnością. Funkcjonalna konstrukcja gwarantuje prosty i szybki montaż oraz łatwą obsługę.

  więcej
 • LAPP CHAMPION – lekki, trwały i wytrzymały

  Przedstawiamy Wam prawdziwy CHAMPION wśród rozwijaków do bębnów. Nośność do 200 kg i hybrydowa konstrukcja sprawia, że jest to wyjątkowo lekkie rozwiązanie. To zdecydowanie najlżejszy rozwijak bębnów na rynku, jednocześnie bardzo wytrzymały i trwały.

  więcej
 • Ceny prądu szybują w górę! Jak w łatwy sposób oszczędzić na rachunkach?

  Energia elektryczna drożeje i ten proces będzie postępował. W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić kilka prostych sposobów na oszczędności, które każdy z Nas może zrealizować we własnym domu.

  więcej
 • Regulator mocy biernej Lopi – wysoka jakość i oszczędność w jednym

  Mikroprocesorowe regulatory współczynnika mocy biernej Lopi to wynik pracy i doświadczeń inżynierów z Lopi oraz odpowiedź na aktualne potrzeby rynku. Regulator ze skutecznymi algorytmami zapewnia optymalną pracę układu kompensacji mocy biernej, a tym samym skuteczną minimalizację kosztów ponoszonych z tytułu energii biernej. Urządzenie charakteryzuje się przyjaznym i funkcjonalnym oprogramowaniem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

  więcej
 • Uchwyt biurkowy Maclean to skuteczny sposób na ułatwienie sobie pracy oraz zwiększenie efektywności

  Zobaczmy zatem, jakie są największe zalety korzystania z uchwytów oraz jak wybrać dla siebie najlepszy, dostosowany do potrzeb model.

  więcej
 • Gniazdka i włączniki polskiej produkcji, na miarę światowych standardów

  „Piękno wkomponowane w system” to misja Polskiej firmy KOS, która od blisko 40 lat produkuje gniazda i włączniki. W ostatnich latach firma postawiła na kompatybilność mechanizmów, dzięki temu klient w dowolny sposób może zmieniać wygląd swoich kontaktów bez wizyty specjalisty/instalatora. Dodatkowym atutem przekładającym się na wybór produktów tej marki jest 7 letnia gwarancja.

  więcej
 • TMM1 NFC – przekaźnik czasowy z technologią NFC

  TMM1 NFC – nowy przekaźnik czasowy LOVATO Electric z technologią NFC. Jest to przekaźnik wielozakresowy, wielonapięciowy i wielofunkcyjny z 1 wyjściem przekaźnikowym. Przekaźnik zmienia jakość pracy producentów rozdzielni, producentów maszyn i końcowych użytkowników.

  więcej
 • Zmiany w projekcie budowlanym wewnętrznej instalacji elektrycznej

  Często w trakcie budowy okazuje się, że trzeba pewne roboty wykonać niezgodnie z projektem budowlanym. Takie zmiany wprowadzane na etapie budowy są nazywane odstąpieniem od zatwierdzonego projektu budowlanego. Przyjrzyjmy się zmianom w projekcie instalacji elektrycznej i sprawdźmy, czy i kiedy można je wykonać.

  więcej
 • Jakich formalności wymaga modernizacja wewnętrznej instalacji elektrycznej

  Pod pojęciem modernizacji instalacji elektrycznej rozumiemy prace polegające na przeróbkach tej instalacji. Są to jednak określenia potoczne. W prawie budowlanym nie występuje takie pojęcie jak „modernizacja”, za to są: remont, rozbudowa, przebudowa. Dlatego sprawdzając, jakich formalności wymaga wykonywanie przeróbek w instalacji elektrycznej, musimy konkretne roboty budowlane odnieść do definicji zawartych w prawie budowlanym.

  więcej
 • Hybrydowy łącznik kondensatorów odpowiedzią na wyzwania w układach kompensacji mocy biernej

  Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i problemom pojawiającym się w coraz większej ilości układów kompensacji mocy biernej, nasi inżynierowie stworzyli hybrydowy łącznik LH. Łącznik został zaprojektowany na potrzeby kompensacji mocy biernej do załączania kondensatorów jednofazowych i trójfazowych.

  więcej
 • Zastosowanie układów łagodnego rozruchu SIRIUS 3RW5 w wodociągach i oczyszczalniach ścieków

  Wysoka dostępność instalacji jest jednym z bardzo istotnych czynników wpływających na dobór komponentów do nowych instalacji. Ważne jest, żeby poszczególne komponenty, oprócz realizacji swoich funkcji podstawowych, oferowały również funkcje dodatkowe, które mogą zwiększyć bezawaryjność.

  więcej
 • RM17 – przekaźniki kontroli

  Przekaźniki z serii RM17 charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami – ich długość to 17,5 mm – dzięki czemu zajmują niewiele miejsca. Jedną z ich głównych funkcji jest monitorowanie wartości elektrycznych i fizycznych.

  więcej
 • Przekaźniki interfejsowe RSL

  Przekaźniki RSL są kompaktowymi przekaźnikami o budowie modułowej. Mała szerokość pozwala zaoszczędzić przestrzeń podczas montażu.

  więcej