Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Moja porada: Oryginalne taśmy 3M™ Premium do naprawy powłok kabli

  Do odtwarzania izolacji w kablach i przewodach energetycznych na niskie i średnie napięcia, wodouszczelniania urządzeń elektrycznych oraz przewodów telekomunikacyjnych, zabezpieczeń antykorozyjnych rur metalowych stosowane są najczęściej taśmy samowulkanizujące.

  więcej
 • Błyskawiczne i pewne mocowanie w płycie GK? Dwa razy TAK!

  Lider rynku zamocowań, marka fischer rozszerza swoją świetnie przyjętą rodzinę produktów DUO-Line poprzez debiut zamocowania nowej generacji: kołka samo wiercącego do płyt gipsowo-kartonowych DUOBLADE. Umożliwia on szybki i łatwy montaż w płytach gipsowo-kartonowych, płytach pilśniowych i lekkiej płycie cementowej współpracując z wkrętami tradycyjnymi, hakami i śrubami oczkowymi.

  więcej
 • Na co warto zwrócić uwagę wybierając łączniki i gniazda?

  Łączniki i gniazda nie są już elementami, które najchętniej chcielibyśmy ukryć za szafą czy kanapą. Stały się pięknymi detalami, które zdobią i kształtują charakter naszych wnętrz, a dodatkowo ich szeroka funkcjonalność pomaga nam w codziennych czynnościach. Co jest więc ważne podczas planowania i wybierania osprzętu elektroinstalacyjnego?

  więcej
 • Odpowiedź na potrzeby Klienta: Bezprzewodowa automatyka domowa od Legrand

  Oferta Legrand odpowiada na zapotrzebowanie Klientów: to nowoczesny dom jutra dostępny już dzisiaj. Zalety oferty to nie tylko łatwość instalacji i zróżnicowane funkcje sprzętu, ale i bogactwo dostępnych serii i wariantów wykończeniowych. Dzięki temu osprzęt Legrand jest przyjazny zarówno dla końcowego użytkownika, jak i dla projektanta lub instalatora.

  więcej
 • Inteligentny budynek. Przegląd mieszanych systemów zarządzania domem. Jaki system mieszany wybrać? CZĘŚĆ 2/2

  Drugą część artykułu opisującego najpopularniejsze systemy automatyki domowej zwane systemami inteligentnego domu.

  więcej
 • Wentylatory dla ochłody

  Nie walcz z wiatrakami, walcz z upałami!

  więcej
 • V-TAC – nowa firma na polskim rynku

  Firma V-TAC od 2009 roku buduje sukcesywnie pozycję jednego z liderów na rynku dostawców nowoczesnych rozwiązań w zakresie oświetlenia. W tak niedługim czasie marka zyskała globalny zasięg i obecnie współpracuje z resellerami w ponad 70 państwach w Europie, Azji Pacyficznej, Afryce, Środkowym Wschodzie oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją marki.

  więcej
 • Brennenstuhl: Fantastyczna lampa kempingowa z akumulatorem i bankiem zasilania USB

  Sezon urlopowy za pasem - jesteście przygotowani? Kiedy spędzamy czas w miejscu w którym nie ma elektryczności, niezastąpionym rozwiązaniem okaże się lampa kempingowa z funkcją Power Bank: gniazdo ładowania USB do urządzeń wyposażonych w kabel ładujący USB, tak samo jak smartfony.

  więcej
 • Systemy sygnalizacji pożaru

  Systemy przeciwpożarowe mają za zadanie ochronę ludzi i mienia przed zagrożeniami pożarowymi.

  więcej
 • Przeganiamy kleszcze skutecznie

  Ultradźwiękowe odstraszacze kleszczy, komarów i much to ekologiczne i praktyczne urządzenia, które okazują się niezbędne w sezonie wiosenno-letnim.

  więcej
 • Systemy inteligentnego domu porównanie przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań

  Artykuł zawiera wprowadzenie do tematyki systemów inteligentnego domu, pokazuje dotychczas stosowane rozwiązania ze szczególnym wyróżnieniem systemów przewodowych i bezprzewodowych. Poniżej opisałem najpopularniejsze systemy automatyki budynkowej.

  więcej
 • Rozdzielnica volta.hybrid - pierwsza na rynku

  Zarządzaj instalacją elektryczną i teletechniczną z jednego miejsca. Rozdzielnica volta.hybrid jest pierwszą małą rozdzielnicą, która łączy w sobie funkcje rozdziału energii oraz teletechniki w jednej obudowie.

  więcej
 • MeternetPRO – system zdalnego odczytu i rejestracji danych oraz sterowania i powiadamiania

  Wiele ostatnio mówi się o poprawie efektywności energetycznej oraz energii odnawialnej w kontekście redukcji gazów cieplarnianych i rosnących kosztów energii. W silnie konkurencyjnym otoczeniu, przedsiębiorstwa wykazują dużą determinację do zmian prowadzących do optymalizacji kosztów, co zapewnić ma im zachowanie przewagi konkurencyjnej, wynikającej np. z przyjętej strategii przewagi kosztowej.

  więcej
 • Seria SpeedPRO firmy Famatel

  SpeedPRO to nowa seria wtyczek i gniazd przemysłowych firmy FAMATEL. Obejmuje ona zakres produktów od 16A do 32A 3P, 4P, 5P w stopniach szczelności IP44-IP67. Zakres napięć znamionowych od 110V do 500V, czyli położenie styku ochronnego na godzinie 6h - standard dla napięcia 230/400V oraz inne - takie jak 3h, 9h, 7h.

  więcej
 • Elektryczne systemy ogrzewania podłogowego - rozwiązania pod płytki i panele podłogowe

  Elektryczne maty i folie grzejne to jeden z najprostszych w montażu systemów ogrzewania podłogowego. Zapewniają relatywnie szybki komfort cieplny poprzez równomierny rozkład temperatury powierzchni w ogrzewanych pomieszczeniach.

  więcej