Panel LED ITALI UGR BIANCO 595x595mm 30W 4230lm 4000K IP44 IK05 60000h ITMP6009N01
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
IDEALLUX
Indeks producenta:
ITMP6009N01
Indeks TIM:
Kategoria:
Oprawy wstropowe
Cena:
3 szt.
Wysyłka w 24h
Dane produktowe
Pliki i bezpieczeństwo produktu
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Szerokość [mm]
595
Strumień świetlny [lm]
4230
Długość [mm]
595
Źródło światła
LED
Napięcie znamionowe od/do [V]
230
PKWiU
Moc źródła światła [W]
30
Kolor obudowy
Biały
Wysokość/głębokość [mm]
28
Klasa strefy czystości
0
Stopień ochrony (IP)
IP44
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Podobne produkty
Panel LED BLINGO 38W 4560 60NW 4560lm 4000K IP20 I kl. stal PZH ENEC 5 lat Gwar. biały 37176
brutto
DO KOSZYKA
Panel LED ECO 600 E 36W 3600lm 4000K 840 (3 lata gwarancji) 4099854187254
brutto
Panel LED BLINGO 34W 4080 60NW 4080lm 4000K IP20 I kl. stal PZH ENEC 5 lat Gwar. biały 37171
Panel LED COMPACT 600 V 33W 3630lm 4000K (5 lat gwarancji) 4099854017902
Panel LED COMPACT 600 V 33W 3630lm 4000K UGR19 (5 lat gwarancji) 4099854017223
Panel LED Ledinaire RC065B G5 34W 4100lm 4000K 41S/840 PSU W60L60 NOC CFW 5 lat gwar
Panel LED BLINGO TN38W 6060 NW 5400lm 4000K IP20 I kl. PZH ENEC 5 lat Gwar. biały 33177
Panel LED BLINGO TUN48W 6060 NW 6250lm 4000K IP20 I kl. PZH ENEC 5 lat Gwar. biały 33179
Oprawa wstropowa Panel LED 36W 3960lm 4000K IP20 600x600 (podtynkowy/natynkowy 2w1) 3 lata Gwarancji 216380
Panel LED podtynkowy BAREV ECO N36W 6060NW 4320lm 4000K IP20 I kl. biały 31176
Panel LED PILA RC007B 40W 4000lm 4000K LED40S/840 PSU I W60L60 NOC 2 lata gwar
Panel LED ECO HLO 600 E 34W 4080lm 4000K 840 (5 lat gwarancji) 4099854187377