Oprawa CLOCK LED S 28W 3.700lm 3.000K CAE biała, CLK28SW01
  • Indeks producenta:CLK28SW01
  • Indeks TIM:0001-00013-47711
Cena:
TYP
CLOCK LED S
KOD
CLK28SW
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA
LED
MOC OPRAWY
26,5 W
MOC LED
25 W
STRUMIEŃ ŚWIETLNY
3 840 lm
TEMPERATURA BARWOWA
3 000 K
ROZSYŁ
Symetryczny
KLASA SZCZELNOŚCI
IP44D
ODPORNOŚĆ MECH.
IK07
ŻYWOTNOŚĆ
50 000 h
TEMPERATURA PRACY
OD -5 DO +40 °C
KLASA IZOLACJI
II
ZASILANIE
220-240 V 50/60 Hz
CECHY KONSTRUKCYJNE
MONTAŻ
OPRAWA PRZEZNACZONA DO SUFITÓW PODWIESZANYCH O GRUBOŚCIACH OD 5 DO 30 mm.