Znaleziono 119 produktów w kategorii

Grzejniki elektryczne

EXTRALINKEX.30318
Cena:
ENSTOBETA10-BT-EP
Cena:
Powiadom o dostępności
WARMTECEWN-2000
Cena:
ENSTOBETA5-BT-EP
Cena:
ENSTOBETA15-BT-EP
Cena:
ATLANTICF-120 1000W
Cena:
ATLANTICF-120 2000 W
Cena:
Cena:
ENSTOBETA7-BT-EP
Cena:
ENSTOBETA20-BT-EP
Cena:
ENSTOBETA10-MP
Cena:
ENSTOBETA15-MP
Cena:
VOLTENOVO0812
Cena:
WARMTECEWE+ 2000W WiFi
Cena:
ENSTOBETA5-MP
Cena:
Cena:
WARMTECEWN-2500
Cena:
ATLANTICF-120 2500W
Cena:
Cena:
ENSTOBETA20-MP
Cena:
ENSTOBETA2-BT-EP
Cena:
VOLTENOVO0284
Cena:
MULTIPROJECTHG-140-45W
Cena:
ATLANTICAltis 2000W
Cena:

Grzejniki elektryczne to urządzenia, które konwertują energię elektryczną na cieplną. Służą do ogrzewania pomieszczeń lub innych przestrzeni. Grzejniki elektryczne stosuje się jako alternatywę dla tradycyjnych systemów ogrzewania.

Czy grzejniki elektryczne mogą być energooszczędnym źródłem ogrzewania?

Grzejniki elektryczne mogą być uważane za energooszczędne w pewnych kontekstach, zwłaszcza gdy są wykorzystywane do ogrzewania małych przestrzeni lub w sytuacjach, gdzie tradycyjne metody ogrzewania nie są praktyczne czy wydajne. Popularne grzejniki elektryczne o mocy 2000 W zużywają około 2 kWh energii na godzinę.

Dzięki nowoczesnej technologii unikniesz strat ciepła, a wbudowane programatory i termostaty pozwolą Ci dobrać optymalną temperaturę pracy grzejnika elektrycznego.

Kiedy warto korzystać z grzejników elektrycznych?

Z grzejników elektrycznych warto korzystać na przykład w starych budynkach, aneksach lub przenośnych jednostkach mieszkalnych. Są także dobrym rozwiązaniem w miejscach, które wymagają szybkiego i łatwego dostępu do źródła ciepła. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie nie można podłączyć centralnego ogrzewania czy doprowadzić gazu.

Grzejniki elektryczne chętnie wykorzystują także właściciele domków letniskowych, obiektów turystycznych i innych budynków, w których nie ma stałego systemu ogrzewania.

Grzejnik panelowy czy termowentylator? Jakie urządzenie wybrać z oferty TIM-u?

Termowentylatory to proste urządzenia grzewcze, które po podłączeniu do prądu wypuszczają na zewnątrz podgrzane powietrze. Można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Doskonale nadają się do ogrzewania punktowego i w niewielkich pomieszczeniach. Zaletą termowentylatorów dostępnych na TIM.pl jest ich niska cena.

Grzejniki panelowe to urządzenia, które przypominają grzejniki centralnego ogrzewania. Montuje się je na ścianie na stałe. Jeśli odpowiednio dobierzesz moc grzejnika elektrycznego panelowego, możesz za jego pomocą ogrzewać nawet większe pomieszczenia. Przy wyborze takiego urządzenia warto zwrócić uwagę także na jego wygląd – w naszej ofercie znajdziesz eleganckie, nowoczesne panele grzewcze o minimalistycznym designie.

Jak działają grzejniki elektryczne konwektorowe?

Grzejniki elektryczne konwektorowe opierają pracę na konwekcji – zasysają zimne powietrze, ogrzewają je, a następnie wypuszczają na zewnątrz. Ciepłe powietrze unosi się. Nie rozgrzewają się do bardzo wysokich temperatur, dzięki czemu można uniknąć zjawiska spalania kurzu.

Jakie funkcje grzejnika elektrycznego ułatwią Ci jego użytkowanie?

Dobór mocy grzejnika elektrycznego to podstawa, gdy chcesz, by urządzenie działało efektywnie. Warto jednak zwrócić uwagę także na dodatkowe funkcje, dzięki którym obsługa grzejnika będzie bardziej komfortowa.

Na naszej platformie oferujemy starannie dobrany sprzęt dla profesjonalistów – dotyczy to także urządzeń grzewczych. Dzięki temu masz pewność, że znajdziesz u nas nowoczesne grzejniki elektryczne, w tym premiery rynkowe. Jeśli lubisz nowinki technologiczne, na pewno spodobają Ci się grzejniki z panelami sterowania, łączącymi się z siecią za pomocą Wi-Fi.

Jednopixelowy obrazek