Krążek dociskowy jest stosowany przy pracach izolacyjnych na dachach. Wykonany został z blachy stalowej o grubości 1 mm, dodatkowo pokrytej warstwą ocynku.
Krążek KD służy do mocowania wełny mineralnej na dachach płaskich. Można zamocować go za pomocą wkrętów i kołków.
Ma niewielkie wymiary, dlatego sprawdza się nawet przy montażu wąskich pasów izolacji. Krążek ma średnicę 40 mm.
CECHY:
- krążek wykonany z blachy stalowej pokrytej galwanicznie cynkiem. duża powierzchnia docisku zapewnia stabilne mocowanie wełny do powierzchni poziomych i układanych pod kątem.
MATERIAŁ PRODUKTU: blacha stalowa, ocynkowana galwanicznie
ZASTOSOWANIE: Krążek do izolacji dachowych wykonanych z wełny i innych materiałów izolacyjnych.
Przykład użycia: Element przeznaczony do mocowania izolacji na podłożach wybudowanych ze spadkiem, takich jak: dachy, stropodachy, ściany, obiekty przemysłowe.
DANE TECHNICZNE: fi40 mm